Sunday , 24 June 2018

Ціна Bitcoin перевищує 750 $ і стала 28-місячним максимумом

на сайт_03

Ціна на Bitcoin досягла 750.37 $ під час денної сесії, це найвища з 7-го лютого 2014 року, яку показують числа Bitcoin Price Index (BPI). Цифрова валюта перевищила свій останній етап 750 $ після чудових 700 $ 13-го червня, і потім майже 720 $ в той день.
Останнім часом Bitcoin отримав переваги від безлічі факторів, включаючи побоювання з приводу економіки Китаю, очікування, що оточує майбутнє скорочення вдвічі і страх перед виходом Великобританії з Євросоюзу.
Цифрова валюта перенесла відоме зниження 14-го червня, впавши більш ніж на 8% і прибуваючи в декількох процентних пунктах виправлення. У той час як таке зниження, можливо, викликало проблеми і стало переоціненим, недавня прибуток цифрової валюти підтримує позицію, що це було просто тимчасовою перешкодою.
Просування Bitcoin могло легко володіти подальшою оцінкою даних, наданих торговою платформою Bitcoin, і Whaleclub вказує, що відсоток від короткострокових вкладень виснажився практично до нуля, в той час як довгий інтерес показував неперевершений верхній рівень.
Крім цього цифрова валюта могла легко отримати переваги від видимості, яку генерувала blockchain технологія.
Широкий спектр учасників ринку, центральних банків і інших підприємств досліджував потенційне використання цієї розподіленої книги, і оскільки технологія привертає більше уваги, це може залучити панівних трейдерів на що виникає ринок.
У той час як експерти по ринку надали різні пояснення недавньої цінової оцінки Bitcoin, одна змінна, на яку вони вказують як має ключову важливість, є майбутнім подвійним скороченням мережевих винагород.
Чарльз Л. Боверд II є фінансовим письменником і консультантом з сильним знанням понять інвестування та ринків цінних паперів.

Check Also

EOS Core Arbitration Forum розпорядився заблокувати 27 акаунтів

Лише через один тиждень після запуску мережі EOS, спільнота ставить під сумнів її децентралізований характер. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *