Wednesday , 19 September 2018

Ціна Bitcoin перевищує 750 $ і стала 28-місячним максимумом

на сайт_03

Ціна на Bitcoin досягла 750.37 $ під час денної сесії, це найвища з 7-го лютого 2014 року, яку показують числа Bitcoin Price Index (BPI). Цифрова валюта перевищила свій останній етап 750 $ після чудових 700 $ 13-го червня, і потім майже 720 $ в той день.
Останнім часом Bitcoin отримав переваги від безлічі факторів, включаючи побоювання з приводу економіки Китаю, очікування, що оточує майбутнє скорочення вдвічі і страх перед виходом Великобританії з Євросоюзу.
Цифрова валюта перенесла відоме зниження 14-го червня, впавши більш ніж на 8% і прибуваючи в декількох процентних пунктах виправлення. У той час як таке зниження, можливо, викликало проблеми і стало переоціненим, недавня прибуток цифрової валюти підтримує позицію, що це було просто тимчасовою перешкодою.
Просування Bitcoin могло легко володіти подальшою оцінкою даних, наданих торговою платформою Bitcoin, і Whaleclub вказує, що відсоток від короткострокових вкладень виснажився практично до нуля, в той час як довгий інтерес показував неперевершений верхній рівень.
Крім цього цифрова валюта могла легко отримати переваги від видимості, яку генерувала blockchain технологія.
Широкий спектр учасників ринку, центральних банків і інших підприємств досліджував потенційне використання цієї розподіленої книги, і оскільки технологія привертає більше уваги, це може залучити панівних трейдерів на що виникає ринок.
У той час як експерти по ринку надали різні пояснення недавньої цінової оцінки Bitcoin, одна змінна, на яку вони вказують як має ключову важливість, є майбутнім подвійним скороченням мережевих винагород.
Чарльз Л. Боверд II є фінансовим письменником і консультантом з сильним знанням понять інвестування та ринків цінних паперів.

Check Also

Binance почне закрите бета-тестування нової крипто-фіат біржі в Сінгапурі

Binance, найбільший глобальний криптообмін, скоро почне приватне бета-тестування крипто-фіат біржі в Сінгапурі, згідно з повідомленням …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *