Thursday , 25 April 2019

Ціна Bitcoin підвищується до $ 7 100

За останні 24 години Bitcoin відскочив з $ 7000 до $ 7100, залишаючись на вершині ключового рівня опору, про який непокоїлися трейдери.

Незважаючи на відносно високу ефективність Bitcoin, токени, зі зрозумілих причин, не дуже добре протистояли Bitcoin і долару США 29 серпня, з огляду на величезні прибутки, які вони зафіксували раніше на цьому тижні.

EOS є третьою найбільш ефективною криптовалютою 29 серпня, що досить рідкісне явище для великої криптовалюти, особливо для цифрового активу, який входить до п’ятірки лідерів поряд з Bitcoin, Ethereum, Ripple і Bitcoin Cash.

Крім Dash, IOTA і Golem, більшість токенів і невеликих за капіталізацією криптовалют на ринку боролися з Bitcoin.

Об’єм повільно повертається

Раніше щоденний об’єм торгів за більшістю основних криптовалют був проблемою, оскільки відновлення ринку було розпочато без належного відскоку в об’ємі великих криптовалют.

Протягом останніх 24 годин об’єм Bitcoin залишався вище позначки в $ 4,5 млрд., оскільки щоденний об’єм крипторинка перевищив $ 13 млрд. Однак об’єм Ether, рідної криптовалюти Ethereum, коливався приблизно в районі $ 1,5 мільярда, що як і раніше залишається відносно низьким по порівняно з Bitcoin.

Високий торговий об’єм Tether на рівні $ 3 млрд. в сильному короткостроковому відновлювальному періоді передбачає, що трейдери виводять свої кошти з підтримуваного доларом стейблкоіна в Bitcoin і інші криптовалюти.

Якщо об’єм криптовалютного ринку збереже стійкість на рівні $ 13 млрд. і потенційно збільшиться до $ 15 млрд. протягом усього тижня, досить імовірно, що Bitcoin протестує ключові рівні опору в середині $ 7 000, з можливістю просування в бік позначки в $ 8 000.

Відновлення в об’ємі було підтримано оптимістичними подіями в Японії і Південній Кореї, оскільки UPbit і Bithumb, дві найбільші в Південній Кореї криптовалютні біржі, відновили нормальні операції після участі в кількох скандалах.

Ключовим моментом стало те, що Bithumb вдалося відновити партнерство з NH Bank, великою фінансовою установою в Південній Кореї, для підтримки нових трейдерів і інвесторів. Експерти заявили, що відновлення нових реєстрацій на Bithumb призведе до припливу капіталу на криптовалютний ринок Південної Кореї, який застопорився з середини 2018 роки після ряду неприємних подій для Bithumb, включаючи злом з крадіжкою $ 40 млн.

Майбутня тенденція

Грунтуючись на ефективності криптовалют, протягом останніх трьох днів і небажанні ринку демонструвати умови перекупленності, цілком ймовірно, що токени будуть продовжувати успішно виступати проти Bitcoin і долара США, оскільки Bitcoin має намір просуватися в бік $ 8 000.

Більшість трейдерів в криптовалютному співтоваристві припустили, що якщо Bitcoin вийде з рівня опору в $ 7 200 в найближчі 24 години, записавши три послідовних великих свічки на своєму 1-денному графіку, він підтвердить короткострокове бичаче ралі і збільшить ймовірність досягнення $ 8 000 на найближчі тижні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *