Monday , 21 January 2019

Ціна Bitcoin сягає багатомісячного мінімуму

Bitcoin впав нижче $ 8000 сьогодні, 2 лютого, що становить понад 25 відсотків в порівнянні з минулим тижнем, вперше з листопада 2017 року, оскільки триваючий тиск викликає нові розпродажі на криптовалютних ринках.

Ціна Bitcoin пробила рівень психологічної підтримки в районі $ 9 000 сьогодні, і продовжила падіння, досягнувши $ 8 056,51 о 11:39 UTC; це найнижчий рівень з 25 листопада. Протягом 24-годин криптовалюта знизилася на 14 відсотків, відповідно до джерела даних OnChinaFX.

Ринок в ці дні зазнав серйозних ударів, що і призвело до різкого падіння, єдина проблема полягає в тому, що деякі з цих факторів каталізу були в основному фальшивими новинами.

На спекулятивному ринку, такому як Bitcoin, який вітав масовий приплив неосвічених спекулянтів під час ралі до $ 20 000, погані новини значно впливають на довіру інвесторів.

Крім того, варто відзначити, що ціни BTC на корейських біржах тепер торгуються нижче в порівнянні з цінами на західних біржах. Наприклад, BTC коштує $ 8,227 на біржі GDAX Coinbase, а на Bithumb – на $ 7 960. Таким чином, ціни на корейських біржах торгуються зі знижкою понад $ 250.

До останнього місяця премія на корейських біржах (відома як «Kimchi premium») була настільки високою, що спотворила б середню ціну біткоіна. Таким чином, 8 січня джерело даних CoinMarketCap вирішило виключити корейські ціни з середніх розрахунків.

Bitcoin не єдина криптовалюта, яка втрачає в ціні. Токен Ripple XRP знизився на 31% за останні 24 години. Ethereum токен ether, bitcoin cash, NEO і litecoin впали щонайменше 20 відсотків кожен. Крім того, загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют разом скоротилася більш ніж на $ 100 мільярдів за 24 години.

З початку року криптовалютні ринки постраждали від ряду негативних новин. Наприклад, побоювання з приводу посилення регулювання в Китаї і Південній Кореї значно вплинули на розвиток цінової динаміки біткоіна в січні.

KYC / AML

Частиною причини зниження була нормативна среда, яка вказує, наприклад, на Південну Корею. Південнокорейські регулюючі органи виявили $ 600 млн. в незаконних оборудках з криптовалютами, при тому, що країна розробляє регулювання для обміну криптовалютами. Південна Корея зіграла важливу роль в зростанні біткоіна і інших цифрових валют, що складають близько однієї п’ятої торгової активності з використанням криптовалютной торгівлі в 12-місцевих біржах в країні.

Але їх кроки в напрямку більш регульованої кріптовалютної індустрії, а точніше, протоколів KYC і AML, йдуть на користь біткоін, незважаючи на те, що в даний момент удар припав по ціні біткоіна.

У той час як ціна біткоіна страждає на тлі нормативного обмеження, біткоін сам по собі не є правильним вибором для діяльності по відмиванню грошей, незважаючи на те, що думають критики.

Наприклад, біткоін є «жахливим вибором» для таких хакерів, як Wanna Cry, бо кошти відслідковуються уздовж блокчейна. Наприклад, монети більш орієнтовані на конфіденційність, такі як Monero або Zcash, мають функцію анонімності, що даємо їм перевагу при відмиванні грошей і незаконній діяльності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *