Monday , 25 March 2019

Ціна Bitcoin і Ethereum Знижується на 3% на Млявому Ринку: Фактори і Тенденції

За останні 24 години капіталізація кріптовалютного ринку знизилася з 390 дол. США до 373 млрд. дол. США – це більш ніж на 17 млрд. дол. США. Ціна біткоіну опустилася нижче $ 8300, а вартість Ether, криптовалюти мережі Ethereum, впала до $ 690.

Основні фактори, що лежать в основі кризи кріптовалютного ринку

Недавня корекція кріптовалютного ринку і короткочасне зниження цін на біткоін, Ethereum і інші основні криптовалюти і токени можуть бути в основному пов’язані з трьома основними факторами: податковою політикою Bitfinex, скандалом двох найбільших кріптовалютних обмінників Південної Кореї UPbit і Bithumb, і первісним розпродажем коштів в біткоінах, що належать Mt. Gox.

17 травня стало відомо, що Bitfinex попросив частину своїх користувачів розсекретити свої податкові ідентифікатори і номера соціального страхування. Bitfinex – це компанія, штаб-квартира якої знаходиться на Британських Віргінських островах, з іншим офісом на Тайвані. Острови не мають політики оподаткування для кріптовалютних інвесторів, і його сприятливий регулювання привертає багато з найбільших компаній в секторі криптовалюта, таких як Bitfinex і великомасштабні ICO.

Проте, тиск з боку великих економік і урядів, таких як США, може мати негативний вплив на Британські Віргінські острови, якщо США вирішать безпосередньо взаємодіяти з урядом Британських Віргінських островів в боротьбі з американськими інвесторами, які використовують Bitfinex, щоб купувати і продавати криптовалюти, уникаючи податків.

Команда Bitfinex заявила минулого тижня:

“Уряд БВО може обмінюватися інформацією з податковими органами країни проживання клієнта відповідно до законодавства Британських Віргінських островів, Законом США про дотримання податкового законодавства США (FACTA) і Організацією економічного співробітництва та розвитку Загальний стандарт звітності (CRS).”

Великі кріптовалютні торгові групи, в тому числі Whalepool, публічно заявили, що припинять використовувати Bitfinex до тих пір, поки не зміниться його політика оподаткування, і запропонували іншим зробити те ж саме.

Продаж активів великими інвесторами на Bitfinex, яка як і раніше залишається найбільшим обмінником пари біткоін-долар, була одним з основних чинників, які сприяли спаду криптовалютного ринку минулого тижня.

Південнокорейський кріптовалютний ринок тільки почав відновлюватися після скандалу UPbit і Bithumb з випуску офіційного аудиторського звіту провідної бухгалтерської фірми Yoojin, в якій підтверджується, що кошти UPbit ідентично відповідають її балансу.

Кріптовалютний ринок, швидше за все, оговтається від ситуації Bitfinex скоро, і це тільки питання часу, коли великі інвестори, які вийшли з Bitfinex, почнуть використовувати інші біржі і позабіржові ринки для повторного входу.

Якщо інвестори на південнокорейському кріптовалютному ринку повернуть довіру до місцевих бірж, а світовий ринок оговтається від справи Bitfinex, досить імовірно, що криптовалютний ринок буде рости і знову набирати обертів.

Короткостроковий прогноз

У короткостроковій перспективі залишається неясним, чи зуміє ціна біткоіну залишатися вище рівня опору в $ 8,200 і утримається чи від іншого падіння нижче регіону в 7 000 долл. США або зареєструє коригуючий рух назад до 8 800 дол. США, щоб знову увійти в регіон вартістю 9 000 дол. США.

Check Also

Тім Дрейпер закликає президента Аргентини легалізувати Bitcoin для поліпшення економіки

Американський венчурний інвестор 20 березня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі, щоб обговорити економічні перспективи …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *