Sunday , 26 May 2019

Ціна Bitcoin Cash впала до $ 600

Після рекордних максимумів, установлених за останній тиждень, біткоін торгується протягом останніх 48 годин з коливанням ціни в діапазоні від $ 4 050 до $ 4200.

На даний момент усіх цікавить питання, чи буде ціна рости вгору або вниз, коли почнеться наступний великий рух? 14 серпня аналітик Goldman Sachs сказав, що біткоін може піднятися до $ 4800 на поточному ринку.

У той же час, нова альтернатива біткоіна, bitcoin cash, вчора шокував спостерігачів, встановивши свій власний рекордний максимум близько $ 1,091, згідно з даними CoinMarketCap.

Ціна Bitcoin cash різко злетіла в вихідні дні, підкріплена збільшенням обсягу торгів на корейських біржах, паритетом прибутковості майнінгу з біткоіном і майбутнім коригуванням складності.

Ці фактори вплинули в значній мірі на ціну bitcoin cash, яка змінилася з $ 300 17 серпня до $ 997 19 серпня. В результаті ринкова капіталізація bitcoin cash склала майже в $ 17 мільярдів. Для порівняння, ринкова капіталізація біткоіна становила $ 17 мільярдів у лютому.

Однак з причин, про які йдеться нижче, ціна bitcoin cash не змогла витримати рекордне зростання. Незабаром після того, як криптовалюта досягла $ 1,091, її ціна почала знижуватися, і ця тенденція продовжилася в неділю і в понеділок. За останні 24 години вартість bitcoin cash впала на 18% до поточної вартості в $ 665 і ринкової капіталізації в $ 11 мільярдів. Проте, цей 7-денний підйом становить більш ніж 115%.

В цілому, ринок все ще розвивається, і ринкова капіталізація за всіма криптовалютами в даний час складає $ 146 мілліардов- трохи нижче рекордного рівня в $ 147,2 мільярда, встановленого сьогодні близько 8:00 UTC.

Коригування складності призводить до зростання рентабельності майнінгу

Цінове ралі bitcoin cash зробило криптовалюту більш вигідною для майнінгу, ніж біткоін вже в п’ятницю. Ця рентабельність збільшилася в суботу, коли складність мережі bitcoin cash, в результаті коригування, впала на 7% відносно основного блокчейна біткоіна. Коригування складності привело до того, що рентабельність видобутку BCH досягла нових висот.

В якийсь момент було на 234% вигідніше добувати bitcoin cash. Навіть після сьогоднішнього падіння ціни, BCH залишається на 84% більше вигідним для майнінгу, ніж BTC.

Це збільшення прибутковості переконало деяких майнерів перемістити значну кількість хеш потужності на bitcoin cash. Протягом декількох днів хешрейт збільшився з 400 Petahash / s до 1,6 Exohash. Ця нова група майнерів включає AntPool, який видобув понад 6% з останніх 144 блоків.

Проте, збільшений хешрейт bitcoin cash означає, що блоки тепер видобуваються кожні кілька хвилин. Один з останніх блоків був всього 0,19 КБ. Отже, багато людей очікують, що складність знову буде скоригована, що ускладнить видобуток bitcoin cash.

Це, в свою чергу, повинно зробити bitcoin cash менш вигідними для майнінгу і змусити майнерів повернутися до основного блокчейну (принаймні тимчасово). Звичайно, якщо з мережі піде достатня кількість майнерів, це може спровокувати ще одне коригування складності. Випереджаючи цю волатильність, ViaBTC оголосив про майнінг сервіс, який автоматично помістить користувачів в найбільш прибутковий ланцюжок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *