Wednesday , 27 March 2019

Ціна EOS злітає на тлі релізу ПЗ

Ціна EOS виросла на 16% в суботу після релізу програмного забезпечення для блокчейн проекту з відкритим вихідним кодом.

Сьогоднішній сплеск цін на EOS став частиною більш широкого ралі на ринку, але токен все ж зумів випередити всі інші криптовалюти, які посіли перше місце в топ-100.

EOS провів більшу частину дня, торгуючись трохи вище позначки в $ 12,00, протягом декількох годин ціна EOS досягла максимуму вище $ 14,40 на Bitfinex, хоча з тих пір вона знизилася до поточної вартості в $ 14,07.

EOS тепер має ринкову капіталізацію в розмірі близько $ 12,5 млрд., посідаючи п’яте місце в рейтингу криптовалют, слідуючи за bitcoin cash.

Яскравим стимулом для ралі став офіційний реліз EOSIO 1.0, який випустила компанія розробників Block.one.

EOSIO надає розробникам можливість проектувати бізнес-логіку, сумісну з алгоритмами консенсусу, які вимагають детермінованого виконання.

Нове програмне забезпечення спроектоване під роботу в середовищі без токенів, де системні адміністратори розподіляють потенційно безлімітні ресурсні квоти.

До сих пір токени EOS були структуровані як токени ERC-20 і запускалися в мережі Ethereum, що означає, що користувачі повинні перенести свої токени на незалежний блокчейн монети. Під час цього складного процесу токени, що зберігаються в гаманцях ERC-20, були заблоковані, а обміни заморозили депозити і зняття. Проте, обміни продовжують дозволяти користувачам торгувати обмеженою кількістю токенів EOS, які в даний час зберігаються на їх платформах, створюючи середовище, яке в повному обсязі несумісне з іншими торговими парами.

Нагадаємо, сьогодні, 2 червня, останній день, коли власники EOS можуть зареєструвати свої Ethereum-адреси для коректної конвертації токенів після запуску мейннета.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *