Saturday , 20 October 2018

Ціна Ethereum викликала зростання продажів графічних процесорів Nvidia

За словами аналітика Мітча Стівза (Mitch Steeves) з RBC Capital, ціна Ethereum є причиною зростання вартості Nvidia. Він також вважає, що більш високі ціни на Ethereum збільшать використання графічних процесорів Nvidia для майнінгу. У понеділок акції Nvіdia виросли на $ 1,67, або 0,8%, до $ 216,60.

Стівз, який дав Nvidia «кращий результат», сказав, що період окупності криптовалют знизився в міру зростання цін. Зростання цін включає Ethereum, Monero, Zcash і біткоін.

Підкріплена рекордним ціновим ралі біткоіна, загальна ринкова капіталізація минулого тижня вперше перевищила поріг в $ 300 мільярдів, що робить сукупну капіталізацію всіх криптовалют ціннішою, ніж Bank of America. Ринок альткоінів також слідує за біткоін, дозволяючи багатьом іншим криптовалютам досягати своїх рекордних висот.

Період окупності Ethereum скорочується

Період окупності Ethereum тепер становить близько 5,6 місяців у порівнянні з 9,4 місяцями до зростання, за словами Стівза. Такі скорочення періоду окупності сприяють використанню графічних процесорів для майніну і можуть призвести до подальшого зростання продажів GPU.

Він пояснив зростання цін на криптовалюти інституціональним інвестуванням, принаймні частково.

Стівз вважає причини зростання вартості багатогранним питанням, але інвестори визнають цінність криптовалют. Він розраховує побачити більше інституційних інвестицій і інвестицій з високою чистою вартістю.

Крипто-технологія прогресує

Тим часом криптовалютна технологія продовжує розвиватися швидкими темпами.

За словами Стівза, мережа Lightning Network компанії Bitcoin також просувається вперед, а команда розробників програмного забезпечення працює над сигнатурами дзвінків для конфіденційних транзакцій. Стівз далі зазначив, що оновлення Metropolis від Ethereum також підвищило довіру до криптовалюти.

За його словами, складно зрозуміти чи важко підтримувати зростання. Але криптовалюти продовжують сходження. Він порадив інвесторам відстежувати всі криптовалюти, здобуті графічними процесорами протягом наступного одного або двох місяців.

У цьому році зростання Ethereum на 2000% в ціні змусило майнерів придбати процесори AMD і Nvidia для майнінгу криптовалют, що призвело до різкого зростання попиту.

Згідно з прогнозом звіту про доходи у другій чверті компанії, Nvidia отримала прибутку на $ 150 млн. більше завдяки попиту від кріптовалютних майнерів. Цей попит спонукав багатьох думати, що AMD і Nvidia повинні бути зацікавлені в подібному ринковому ціновому ралі.

Далі буде

Якщо Ethereum перейде до proof-of-stake, графічні процесори не нададуть майнерам більшу частину переваг в мережі, так як платежі будуть верифікуватися по-іншому. Таким чином, попит буде зменшуватися. Однак, оскільки оновлення було відкладено до кінця 2018 року, аналітик підняв свої цінові показники як для Nvidia, так і для AMD.

По суті, Кертіс очікує, що обидві компанії будуть триматися на гребені криптовалютної хвилі, яка їм допомагала, принаймні, ще один рік.

Аналітик вважає за краще Nvidia через їх панування в штучному інтелекті і завдяки запуску нового процесора Volta, який повинен розширити лідерство компанії на ринку графічних процесорів, зберігаючи свою продуктивність вище, ніж AMD у близькому майбутньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *