Friday , 22 March 2019

Ціна Ethereum вперше з серпня перевищила $340

13 жовтня ціна Ethereum вперше з 31 серпня перевищила позначку в 340 доларів. Зараз вона коливається на рівні $ 337.

У серпні ціна ефіру наближалася до 400 доларів, причому імпульс зростання підтримувався оптимізмом навколо південнокорейських і китайських кріптовалютних ринків. Але, після загальнонаціональної заборони китайського уряду на початкові пропозиції монет (ICO) і торгівлі криптовалютами, ціна Ефіру поряд з іншими криптовалютами, такими як Bitcoin, Litecoin і Bitcoin Cash, впала.

З тих пір більшість криптовалют відновилися в вартості. Зокрема, Bitcoin і Ethereum повністю оговталися від виходу китайського кріптовалютного ринку, так як ціна Bitcoin досягла рекордного рівня в 5 920 доларів США, а вартість ефіру зросла з 250 до 340 доларів.

Основні чинники зростання цін на Ethereum, короткострокова цінова тенденція

Недавній сплеск цін на Ефір, швидше за все, був викликаний зростанням активності розробників в мережі Ethereum і впровадженням інноваційних рішень, таких як проект Віталіка Бутеріна Plasma і жорстка вилка Metropolis.

Завдяки використанню унікальних і практичних криптографічних систем, таких як ZK-SNARK, криптографічна система, яка використовується провідною анонімною криптовалютою Zcash, Ethereum Foundation і відкритим співтовариством розробників Ethereum, розробила рішення для масштабування і конфіденційності, щоб забезпечити поліпшену інфраструктуру для розробників, користувачів та децентралізованих додатків.

Всупереч біткоіну, історично, жорсткі вилки в Ефіріуме надавали позитивний вплив на ціну Ефіру, перш за все тому, що співтовариство розробників з відкритим вихідним кодом Ethereum використовує жорсткі вилки для реалізації оновлень і поліпшення своєї мережі блокчейнов.

Як раніше пояснив Бутерін в аналітичному повідомленні в блозі, жорсткі вилки можуть мати широкий спектр переваг щодо оновлень мережі, оскільки вилки виконуються неконфліктно і безпечно.

«М’які вилки – небезпечна гра, і вони стають ще більш небезпечними, якщо вони спірні, а майнери починають відбиватися. Майнер-активовані м’які вилки є примусовими; активовані користувачем м’які вилки менш примусові, хоча все ще досить примусові через економічний тиск, і у них також є свої небезпеки. Якщо ви дійсно хочете внести спірні зміни і вирішили, що високі соціальні витрати на це варті того, просто зробіть чисту двосторонню жорстку вилку, витратьте деякий час, щоб додати правильний захист відтворення, і нехай ринок розбереться з нею», – зазначив Бутерін.

Оскільки поновлення протоколу, такі як Metropolis, не є спірними за своєю природою, жорстка вилка для виконання або для реалізації рішення не призведе до окремого блокчейну Ethereum або до вилки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *