Thursday , 21 February 2019

Ціна Ethereum в 2018 дорівнюватиме $ 1 500: співзасновник Reddit

Співзасновник Reddit Алексіс Оганян прогнозує, що в 2018 році ціна Ethereum досягне 15 000 доларів США, пробивши свою ринкову капіталізацію в трильйони доларів і дозволяючи їй перевершити біткойн як найбільшу в світі криптовалюту.

Оганян, який тепер працює на повний робочий день в Initialized Capital – венчурної компанії, яку він заснував в 2012 році, – зробив це бичачий прогноз під час інтерв’ю з Fortune, пояснивши, що він вважає, що цей проект має більш довгостроковий потенціал, ніж будь-яка інша існуюча криптовалюта.

«Я все ще тримаю трохи біткоінів, і я думаю, що у нього такий характер, що він буде залишатися цінним. Я дуже оптимістично ставлюся до Ethereum просто тому, що люди дійсно будують нове на ньому. … В кінці року біткоін буде коштувати 20 000 доларів. І Ethereum буде коштувати 1 500 доларів».

«Дуже добре, тепер люди можуть подзвонити мені, якщо я помиляюся», – додав він.

Згідно з цим прогнозом, капіталізація Еthereum буде рости до 1,5 трильйонів доларів на ринку з 67 мільярдів доларів – всього за сім коротких місяців, в той час як біткоін відновиться до рекордно високого рівня, встановленого в грудні минулого року, в результаті чого його ринкова капіталізація складе приблизно 340 мільярдів доларів.

Так само в інтерв’ю Оганян додав, що Initialized, яка вже інвестувала в гігантську кріптовалютную компанію Coinbase, вирішила зробити пов’язані з блокчейном інвестиції особливим фокусом своїх зусиль в 2018 році і вважає, що ця технологія закладе основу для «нового Інтернету».

«В минулому році все було пов’язано зі штучним інтелектом і машинним навчанням. Цього року вся справа в блокчейні. Більшість з проектів – просто галас і скам, так само, як це було з AI і ML », – сказав він. «Велика частина дійсно життєво важливої, заснованої на протоколі, базової інфраструктури навколо програмного забезпечення і блокчейну повинна бути побудована в найближчі рік-два, щоб ми побачили Web 3.0, на який ми дійсно розраховуємо».

«Це ті речі, які, я думаю, створять основу для абсолютно іншого, набагато кращого інтернету», – уклав він. «Я був дитиною в 90-х роках без великого впливу, коли будувався перший інтернет, тому я бачу це як пекельну можливість. Ми все ще розуміємо це. У нас до цих пір немає Netscape, але він йде».

Як раніше повідомлялося, Віталік Бутерін анонсував оновлення Ethereum до PoS для заміни майнінгу монети на шардінг. Це оголошення вийшло на тлі початку виробництва майнерів для Ethereum, які розробили в Bitmain.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *