Saturday , 20 October 2018

Ціна Ethereum досягає нового рекордного максимуму

Ціна Ether, рідного токена ethereum, досягає рекордних максимумів вище $ 400 23 листопада.

З недавнім зростанням цін ринкова оцінка Ethereum наблизилася до позначки в $ 40 млрд., що перевищує ринкову капіталізацію семи з 10 найбільших криптовалют на ринку взятих разом, за винятком біткоін і Bitcoin Cash.

Попит на Ether був рівномірно розподілений на двох основних ринках: Південної Кореї і США. Bithumb, найбільший в світі криптовалютний обмін за обсягом торгів в Південній Кореї, провів майже 15 відсотків угод з Ether за останні 24 години.

Альтернативні криптовалюти (альткоіни) на ринку, як правило, йдуть слідом за ціновою тенденцією Ether. У міру того, як ціна Ether зросла приблизно з $ 380 до $ 415, інші альткоіни також підтримали тенденцію зростання. Переважна більшість альткоінов на ринку зафіксували значне зростання цін, особливо Bitcoin Cash, Litecoin і Monero.

Френк Шуйл, генеральний директор Safello, однієї з найбільших брокерських компаній і бестселерів в Європі, недавно відзначив, що мережа Ethereum щодня обробляє більше транзакцій, ніж весь ринок криптовалют, включаючи біткоіни.

В середньому, мережа Ethereum здійснює більш 544 000 транзакцій, що становить приблизно 52 відсотки транзакцій на криптовалютном ринку. Біткоін в середньому обробляє 270 000 транзакцій в день, близько 50% щоденного обсягу транзакцій мережі Ethereum.

Мережа Ethereum почала врегулювати більше транзакцій, ніж мережа Bitcoin, починаючи з виконання Byzantium хардфорка в жовтні. Дональд Макінтайр, засновник Etherplan і високо оцінений аналітик Ethereum, зазначив, що попит на Ethereum в якості розрахункової мережі збільшився, головним чином, через збільшення транзакційних зборів в мережі Bitcoin.

Хоча збори за транзакції в мережі Bitcoin значно знизилися з жовтня, через SegWit і реструктуризацію біткоіна і хешрейта Bitcoin Cash, платформи гаманців, такі як Blockchain і Coinbase, рекомендують плату в розмірі близько $ 0,8 за транзакції, не пов’язані з SegWit, що близько 9 разів більше рекомендованої плати за транзакції Ethereum.

Blockchain, друга за величиною платформа гаманців від Coinbase, оголосила, що має намір інтегрувати SegWit до початку 2018 року. Тим не менш, до цих пір користувачам на платформах гаманців без SegWit не вдалося отримати майже 35-% скорочення зборів.

Збільшення попиту на Ether

Відносно повільна швидкість прийняття SegWit і нестабільність мереж інших блокчейнів, таких як Bitcoin Cash, в кінцевому підсумку призвели до збільшення попиту на Ether. Таким чином, Ethereum почав врегульовувати значно більше транзакцій, ніж інші провідні блокчейн мережі.

Значний прогрес в реалізації проектів масштабування з відкритим вихідним кодом, таких як Plasma and Sharding, сильне співтовариство конгломератів в рамках Enterprise Ethereum Alliance і інтеграція інноваційних криптографічних систем, таких як ZK-SNARK, дозволяють ринку залишатися оптимістичними в середньостроковому майбутньому Ethereum з точки зору просування технологій, прийняття і підвищення популярності децентралізованих додатків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *