Tuesday , 11 December 2018

Ціна Ethereum досягає $ 330

Ціна Ethereum у вівторок піднялася на найвищий рівень за місяць, оскільки криптовалюта подолала ряд технічних перешкод.

Ether різко виріс на початку тижня, подолавши складний торговельний діапазон на шляху до нових щомісячним максимумів. ETH / USD подолав ряд технічних перешкод, включаючи $ 315 і $ 325, щоб досягти свого поточного рівня цін близько $ 334. Ціни торгувалися вище $ 344 раніше в той же день.

Курс ETH / BTC досягає максимуму близько 0,05480. Трейдери зробили кілька спроб перетнути цей рівень і піднятися вище 0,05500, але спроба не увінчалася успіхом.

В останній раз ETH / BTC торгувався приблизно 0,04928 зі спадом на 2,7%. Технічні трейдери очікують прорив вище опору 0,052 для підтвердження подальшого зростання.

Випадок Ethereum

За словами економіста Гаррі Дента, Ethereum може бути найунікальнішою криптовалютою з точки зору вартості.

«З багатьох криптовалют я бачу, що Ethereum є найнадійнішим, оскільки він спрощує створення нових блоків, – каже Дент, – він просуває всю галузь, і я вважаю, що це важлива тенденція, а не просто короткострокова бульбашка».

Також Ethereum не обмежується кількістю токенів, які він може створити. На додаток до того, щоб стати одиницею обміну, що розвивається, ether мережа стала платформою вибору для розробників, бажаючих запустити свої токени. Ethereum залишиться платформою вибору в доступному для огляду майбутньому, оскільки розробники працюють зі смарт-контрактами.

Parity має намір розблокувати застряглі Ether

Платформа Ethereum Parity Technologies оголосила в понеділок, що вона розгорне більше ресурсів, щоб розблокувати токени вартістю в $ 162 млн, що містяться в гаманцях з мульти-підписами. Кошти були заблоковані на минулому тижні після того, як новачок-хакер унеможливив доступ деяких споживачів Parity до їх ether коштів.

За оцінками, близько 587 гаманців з мульти-підписами були заблоковані з 6 листопада. Офіційний аудит Parity виявив, що в результаті помилки були заморожені ether в розмірі 513 774,16.

У повідомленні в блозі, опублікованому в понеділок, співзасновник Parity Джутта Стейнер сказала: «Ми намагаємося знайти рішення якомога швидше».

Вона додала:

«Ми провели останні кілька днів, ретельно вивчаючи події. Поки що рано приймати рішення про ліквідацію проблеми, EIP156 обговорювався протягом значного часу і отримав підтримку від різних напрямків в співтоваристві. Команда працює над широко прийнятим рішенням, яке дозволить розблокувати кошти».

Команда розраховує доповісти докладний результат свого розслідування в найближчі кілька днів. Неясно, як організація впорається з порушенням безпеки. Хоча це і не зовсім схоже, в минулому році криптовалютний обмін Bitfinex вирішив соціалізувати свої втрати після крадіжки біткоінів на $ 72 мільйони.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *