Thursday , 21 February 2019

Ціна Ethereum досягає 800 доларів

Ціна Ethereum в п’ятницю зірве позначку в 800 доларів, так як ринок змінив напрямок, щоб досягти своєї найвищої точки з початку березня.

Друга за величиною криптовалюта в світі вступила в цей місяць з ціною нижче 650 доларів, але через три дні вона пішла вгору. Цій рух продовжилося сьогодні вранці, і ціна Ethereum досягла 800 доларів на Bitfinex незадовго до 12:00 UTC.

На момент написання статті ETH на coinmarketcap варто трохи нижче за цю позначку в 799 доларів і має капіталізацію в розмірі 79,3 мільярда доларів.

Бичачий рух виник на тлі настроїв співзасновника Reddit Алексіса Оганяна, який також є партнером-засновником VC фірми Initialized Capital. Оганян передбачив, що ціна Ethereum досягне 1500 доларів до кінця року, хоча його коментарі залучили ще більше заголовків через те, що він спочатку обмовився і сказав, що $ 15,000.

Примітно, що цей рух ціни, по-видимому, вказує на те, що трейдери та інвестори не переймаються повідомленнями, які американські регулятори проведуть в понеділок, щоб обговорити, чи відповідають Ethereum і деякі інші великі криптовалюти федеральним законам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *