Saturday , 20 October 2018

Ціна Ethereum досягла нового рекордного максимуму

Ціна на біткоіна сьогодні зазнає корекцію, на тлі впевненого підйому багатьох альтернативних криптовалют.

Після того, як в минулий уїк-енд ціна злетіла до рекордних висот близько $ 20 000, найбільша в світі криптовалюта за ринковою капіталізацією знизилася до рівня нижче $ 18 000.

Тим часом, Ether (ETH) і Bitcoin Cash (BCH) сьогодні досягли нових рекордних максимумів (згідно CoinMarketCap).

Ether на підйомі

Ether, власна криптовалюта мережі Ethereum blockchain, за останні три дні зафіксував щоденний обсяг торгів у розмірі $ 3,8 мільярда. Протягом останніх 24 годин, 19 грудня, ціна Ether зросла майже на 20 відсотків, з $ 716 до $ 840.

За деякими винятками, такими як Bitcoin Cash, NEM і Qtum, за короткий проміжок часу Ether перевершив майже кожну криптовалюту на ринку.

Раніше глобальний щоденний обсяг продажів Ether був в значній мірі зосереджений на південнокорейському ринку обміну криптовалютами. Bithumb, Coinone, Korbit, три провідних криптовалютних біржі Південної Кореї, становили близько 35 відсотків глобальних угод з Ether.

Нещодавно американський криптовалютний біржовий ринок обробив більшість угод з Ether, а флагманська криптовалютная торгова платформа GDAX опрацювала майже $ 800 мільйонів в щоденних угодах з Ether.

Раніше в цьому місяці хедж-фонд легенда мільярдер та інвестор Майк Новограц висловив свій оптимізм по відношенню до середньої і довгострокової тенденцій зростання Ether. Новограц передбачив, що ціна Ether до кінця 2018 року буде перебувати в діапазоні з $ 500 до $ 1500.

Вже зараз ціна на Ether перевершила $ 850 і наблизилася до позначки в $ 900. Кілька аналітиків в секторі криптовалют також відзначили, що Ether недооцінений, з огляду на активність його розробників і користувачів, яка значно вище, ніж у інших криптовалют на ринку.

Фактори, пов’язані з останнім сплеском Ether

З запуском біткоін ф’ючерсів інвестори в традиційному фінансовому секторі почали надходити на криптовалютний ринок. В першу чергу через величезний успіх деяких децентралізованих додатків, таких як CryptoKitties і EtherDelta, і того факту, що Ethereum є єдиною криптовалютою на світовому ринку, яка може конкурувати з біткоіном з точки зору активності розробників, зручності використання, взаємозамінності, ліквідності і масштабованості, Ethereum привернув увагу інвесторів як в криптовалютному секторі, так і в традиційній фінансової індустрії.

Через базові проблеми масштабованості Ethereum blockchain, основні розробники Ethereum активно розробляють унікальні рішення, такі як Plasma, Casper і Raiden, щоб полегшити користувачам і розробникам децентралізованих додатків витрати на газ і надмірні збори.

Але, як підкреслив засновник Ethereum Віталік Бутерін, масштабування blockchain Ethereum може зайняти від трьох до п’яти років залежно від активності розробників. У міру того, як Ethereum продовжує масштабуватися, а його технологія поліпшується, вартість Ether, як засобу фінансування децентралізованих додатків буде рости ще більше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *