Sunday , 24 June 2018

Ціна Litecoin встановлює новий рекорд

За словами творця Litecoin, Чарлі Лі, криптовалюта одночасно перетнула два значущих кордони: ціна перевищила $ 60, а ринкова капіталізація склала $ 3 мільярди.

За даними Coinmarketcap, в неділю у Litecoin були кращі показники за свою чотирирічну історію, засновані на обсягах торгівлі в Китаї і Південній Кореї.

Ціна Litecoin неухильно зростає з березня, коли вона почала підніматися з діапазону $ 4,00. Сходження з березня ознаменувалося першим відновленням з кінця 2013 року, коли Litecoin піднявся з низьких цифр до більш $ 50 доларів в листопаді 2013 року, а потім впав в 2014 році і на 1 січня 2015 року складав $ 1,29.

Litecoin, тепер зайняв шосте місце позаду Ripple, продовживши березневе цінове ралі слідом за bitcoin і Ethereum, стрибнувши з $ 3,85 13 березня до $ 53,60 4 липня.

SegWit і Bitcoin Cash в роботі

Litecoin вперше перевищив позначку в $ 50 в серпні через свою сумісність з біткоіном в результаті активації Segregated Witness (SegWit) і його хедж-подібних характеристик для Bitcoin Cash (BCH). Протягом тижня, коли BCH впав з $ 1,000 до $ 640, ціна Litecoin досягла нових рекордних максимумів, вперше перевищивши позначку в $ 50 з липня.

Ймовірно, розпродаж BCH привернула інвесторів в Південній Кореї та Китаї, тому що вони були двома найбільшими ринками BCH, і попит на Litecoin швидко зростає на обох ринках. Після короткострокового продажу BCH інвестори перейшли на Litecoin, Ethereum і bitcoin на ринках Китаю і Південної Кореї.

Іншим ключовим фактором є активація SegWit в мережі Bitcoin. У липні команда Litecoin активувала SegWit від групи розробників Bitcoin Core, який працює з рішенням щодо виправлення і масштабування транзакцій. Реалізація SegWit в кінцевому підсумку спонукала біткоін індустрію і співтовариство інтегрувати SegWit в основну мережу біткоін.

Крос-мережа з Bitcoin

Крос-мережеве з’єднання Litecoin з біткоін також відіграє життєво важливу роль в підтримці висхідного імпульсу ціни Litecoin. З SegWit, реалізованим, як в мережах Litecoin, так і біткоін, крос-мережеві свопи тепер можливі через крос-блокчейн канали.

Чарлі Лі, творець Litecoin, і команда розробників Lightning, рішення біткоін мікроплатежів на основі SegWit, підкреслили важливість транзакційних свопів з підтримкою Litecoin-to-Bitcoin SegWit.

У червні також спостерігалося підвищення ціни Litecoin, коли BitGo, провідний сервіс провайдер, що фокусується на технології мульти-підписів, який працює з деякими з найбільших біткоін бірж і торгових платформ, почав підтримувати Litecoin і надавати послуги безпеки для платформ Litecoin.

Підтримка від BitGo почалася після того, як Лі оголосив про свої плани відмовитися від своєї ролі директора з інженерних питань в Coinbase, щоб зосередитися виключно на розробці і інновації Litecoin. Лі зазначив, що рішення команди розробників BitGo про впровадження Litecoin і надання послуг захисту на основі мульти-підписів для платформ і постачальників послуг на базі Litecoin є важливим кроком для спільноти і індустрії Litecoin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *