Wednesday , 27 March 2019

Ціна Litecoin досягає $ 200

Сьогодні вся увага звернена на Litecoin (LTC) у зв’язку з тим, що група розробників прагне реалізувати форк його блокчейна, п’ятого за величиною вартості.

Згідно з даними служби CoinMarketCap, криптовалюта останнім часом торгувалася на рівні $ 216. У цілому, LTC виріс на 33 відсотки за останні 24 години, перевищивши 100 відсотків від мінімуму 6 лютого в $ 106,94. Потім ринкова капіталізація litecoin підскочила вище $ 10 мільярдів вперше з 29 січня.

Примітно, що хоча Litecoin як і раніше торгується значно нижче пікової вартості по відношенню до долара США, встановленої в середині грудня, LTC / BTC торгується на 0,0227 BTC, що є найвищою точкою з липня 2015 року.

На відміну від колишніх цінових ралі, обсяг торгів LTC дуже рівномірно розподіляється по основних біржах світу. З 26 відсотками OKEx становить найбільшу частину за об’ємом, а GDAX займає друге місце з 14 відсотками. Південнокорейські Bithumb і Upbit торгують Litecoin з премією в 8% в порівнянні з іншими біржами, але їх торгові пари складають всього 10% від загального обсягу LTC.

Запуск LitePay

Підвищення ціни пов’язане з оголошенням про те, що 26 лютого планується запуск платіжного процесора LitePay. Компанія зробила оголошення в Twitter в понеділок, але ціна відреагувала тільки сьогодні.

Згідно веб-сайту компанії з Сан-Франциско, LitePay запропонує багато з тих же функцій, що і BitPay. Перш за все, це надасть підприємствам можливість приймати платежі LTC, які будуть погашені у валюті. Крім того, він випустить дебетові карти Litecoin, які користувачі можуть фінансувати за допомогою LTC і використовувати практично у будь-якого продавця.

Оскільки Litecoin позиціонує себе як криптовалюту, орієнтовану на платежі, створення інфраструктури LitePay значно допоможе для цього варіанту використання.

Проте, інша теорія полягає в тому, що ралі Litecoin можна було б прив’язати до оголошення про те, що 19 лютого група розробників збирається реалізувати форк головного блокчейна Litecoin, щоб створити Litecoin Cash, монети для всіх гаманців, які володіють LTC на час розгалуження. Litecoin Cash обіцяє нові токени існуючим власникам на блоці 1,371,111. За кожен 1 LTC, проведений в блоці 1,371,111, власники отримають 10 «LCC», згідно з офіційним сайтом.

Однак, багато хто ставиться до нової криптовалюти з побоюваннями.

Творець Litecoin Чарлі Лі і співтовариство litecoin відхилили проект, назвавши його «шахрайством», яке заплутає власників litecoin. Біткоін так само попереджав користувачів перед створенням конкуруючого блокчейна, названого bitcoin cash в минулому році, хоча, можливо, були більш різкі відмінності між цими двома технологіями, які були висунуті конкуруючими ідеологіями.

Більш ретельний аналіз показує, що підвищення цін на LTC було підкріплено великими обсягами обміну GDAX, на ринку можуть бути активні знакові споживачі з більш низьким рівнем безпеки.

Проте, незалежно від питань про форк, технічні графіки показують, що новин може бути досить, щоб продовжити цінове ралі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *