Saturday , 20 October 2018

Ціна Litecoin досягає $ 300

Ціна Litecoin досягла $ 300, перевершивши IOTA з капіталом в $ 15 мільярдів, і ставши четвертою за величиною криптовалютою в світі після Bitcoin Cash.

Арі Пол, відомий біткоін аналітик і співзасновник Blocktower Capital, відзначив, що ринкова капіталізація Litecoin перевершила всю цінність криптовалютного ринку за 15 місяців.

Раніше сьогодні, творець Litecoin і колишній виконавчий директор Coinbase Чарлі Лі повідомив, що ринкова капіталізація Litecoin перевершила позначку в $ 10 мільярдів і зафіксувала 4 000-відсоткове збільшення вартості в річному численні.

З тих пір менш ніж за 24 години після того, як ринкова оцінка Litecoin перевищила $10 мільярдів, вона досягла $15 мільярдів, піднявшись до $ 230.

У той час як, ціна Litecoin збільшилася майже на 80 відсотків протягом 24-годинного періоду, без впливу якої-небудь події, багато аналітиків вважають, що недавній сплеск цін на Litecoin був викликаний загальним збільшенням інтересу і попиту на криптовалютний ринок з традиційного фінансового сектора.

З огляду на те, що Litecoin є дешевшою криптовалютною альтернативою біткоіна через більш низькі комісії і більш швидкий час підтвердження, цілком ймовірно, що високі показники біткоіна за останні три місяці вплинули на короткострокову і середньострокову тенденцію цін Litecoin позитивно.

Проте, не дивлячись на сьогоднішнє ралі, Лі підкреслив, що інвестори повинні з обережністю підходити до Litecoin і будь-який іншої криптовалюти на ринку, так як будь-яка валюта може зазнати значну корекцію у вартості.

«Вибачте, що зіпсував вечірку, але повинен вас трохи схвилювати. Купівля LTC вкрай ризикована. Я очікую, що у нас буде багаторічний «ведмежий ринок», такий як вже спостерігався, коли LTC впав на 90% за вартістю (від $ 48 до $ 4). Тому, якщо ви не готові до падіння LTC до $ 20, не купуйте », – сказав Лі.

Він додав, що за кожним «бичачим ралі» на криптовалютном ринку слідує «ведмежий цикл», і, отже, останній 76-відсотковий сплеск цін на Litecoin може привести до серйозної корекції в короткостроковій перспективі.

Лі сказав:

«Кожне криптовалютне ралі, яке я бачив, супроводжувалося «ведмежим циклом». Ринку потрібен час для консолідації. Це всього лише мій досвід семирічного спостереження за цим простором. Наскільки низько впаде ціна і як довго це буде тривати, поки невідомо. Потрібно пам’ятати про таку ймовірність і інвестувати відповідально».

З огляду на всі змінні і останні події, оптимістично, що торгівля Litecoin не сильно централізована, на відміну від Bitcoin Cash в листопаді. GDAX, флагманська торгова платформа Coinbase, опрацювала понад $ 1 мільярда в угодах Litecoin за останні 24 години. Тобто майже половина щоденного обсягу торгів GDAX в розмірі $ 2,25 млрд. виділяється на Litecoin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *