Sunday , 26 May 2019

Ціна Tron (TRX) досягає максимуму, злетівши на 12%

Tron в понеділок підвищився на 12% по відношенню до долара США, відновивши серпневий максимум в районі $ 0,028.

Зліт ціни стався після того, як Джастін Сан, генеральний директор і засновник Tron Foundation, оголосив, що їх суперпредставники досягли консенсусу щодо запуску Tron Committee Function і віртуальної машини Tron Virtual Machine (TVM). Запуск TVM – важливий крок у напрямку функціональності мережі Tron. Очікується, що вона протестує і виконає широкомасштабні децентралізовані додатки, аналогічні тим, які застосовуються в Ethereum. Запуск TVM також знаменує собою введення власних смарт-контрактів під назвою Era.

TVM, згідно Сану, зробить блокчейн Tron в 200 разів швидше, ніж Ethereum, і в 100 разів дешевше EOS. Сан також передбачив, що Tron буде в числі десяти кращих криптовалют.

«Якщо ми розглянемо 10 топ- криптовалют, більшість з них не мотивовані продовжувати інновації або покращувати свій продукт. Вони являють собою старше покоління крипто. TRON, з іншого боку, являє собою молоду компанію з передовими технологіями, яка має набагато більше можливостей для зростання. Ми впевнені, що TRON наблизиться до 10 кращих в найближчі 6 місяців », – сказав він в інтерв’ю Investopedia.

Остання висхідна дія підштовхнула Tron ближче до топ-10 монет. Криптовалюта тепер знаходиться на 11-й позиції, згідно з даними, доступним на CoinMarketCap.com.

Сильний місяць для TRX

Tron відновив свій вересневий максимум близько $ 0,027 після останнього висхідного тренда і зараз знаходиться в процесі збільшення своєї ринкової капіталізації. Курс TRX / USD уже перевищив серпневий максимум $ 0,028.

Беручи до уваги останні 30 днів, в тому числі цінові показники вересня, TRX / USD вже збільшився на 67%, зробивши його одним з найнадійніших 30-денних показників серед кращих монет. Тільки Ripple досягла більш ніж 100% зростання протягом того ж таймфрейма завдяки своїм власним бичачим оновленням.

Коли BitBay додав пари TRX на своїй європейській торговій платформі, монета відреагувала 13% приростом. 10% стрибок був помічений, коли BitFinex представив три інструменти TRX-to-fiat на цьому тижні. Більш сильний поштовх стався з BitTorrent, який оголосив, що TRX blockchain прийняв 1 мільйон користувачів на uTorrent, що призвело до ще 7% сплеску. І тепер, при запуску TVM, у Tron є всі підстави, що підтримують його ралі.

Технічна думка

Пара TRX / USD підтримується висхідною лінією тренда і в середньостроковій перспективі йде убік в сторону. Пара повернулася з висот серпня і в даний час знаходиться в сценарії прориву. Це може бути помилковий сигнал прориву, враховуючи історичні показники ринку TRON. Серпнева і вереснева цінова акція також стали свідками ралі через серйозні фундаментальні сценарії. Проте, ті, хто вступає з довгими позиціями на більш високі максимуми, повинні дочекатися, коли TRX / USD прорветься вище зони фейкових проривів, чия мета зростання близько 0,302-фіат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *