Tuesday , 11 December 2018

Ціни на Bitcoin знову перетинають рекордну позначку

Біткоін тимчасово досяг позначки $ 12 000 і $ 200-мільярдну ринкову капіталізацію у вівторок, перед корекцією, на тлі неймовірного тижневого сплеску.

У той час як на великих біржах, таких як Coinbase, Bitstamp, Kraken і інших, біткоін торгується близько $ 11 850, жваві світові ринки демонструють середній рекордний максимум $ 12 027.

В цілому, криптовалюти додали майже $ 15 мільярдів до своєї сукупної ринкової капіталізації. В даний час загальна сума криптовалютного ринку становить $ 354,3 млрд., що являє собою збільшення за один день на 4%.

Це перший раз, коли біткоін подолав новий бар’єр, що виріс з рівня $ 9200 протягом декількох днів.

Спостережуваний прогрес, швидше за все, пов’язаний з перспективою припливу з Уолл-Стріт через регульовані ф’ючерси на біткоіни, запланованого на 10 і 18 грудня, коли CBOE і CME Group виходять на ринок.

Біткоін форки швидко перетворюються в розмови про спекулятивний світ крипто інвестування. Однак, існуючі форки не відповідали прогресу BTC, Bitcoin Cash виріс на 1,7% за 24 години, а Bitcoin Gold йшов досить рівно в той же період.

На відміну від цього, сфокусований на анонімності альткоін Monero, продовжує залишатися очевидним переможцем серед альткоінів, просуваючись ще на 22% у вівторок, досягаючи власних рекордних максимумів $ 240.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *