Thursday , 25 April 2019

Ціни на Ethereum впали нижче $ 300

В результаті великого розпродажу ціна Ethereum впала нижче $ 300 в понеділок, змусивши другу за величиною криптовалюту опуститися до найнижчої позначки більш ніж за дев’ять місяців.

Ethereum торгувався до $ 323 раніше в той же день, але шквал замовлень на продаж почав штурмувати ринок приблизно о 15:00 за UTC, що призвело ETH ближче до $ 300, рівню, якого він не торкався з 2017 року. Станом на 16:45 за UTC ціна Ethereum впала до $ 293. Зараз Ethereum втратив 7% за день і більше 61% в 2018 році.

Примітно, що це зниження відбулося не тільки по відношенню до долара, але і проти біткоіна. Всього шість місяців тому ETH оцінювали трохи менше 0,1 BTC. Тепер він оцінюється менш ніж наполовину і не показує ознак відновлення, в той час як, біткоін продовжує поглинати частку на ринку.

При нинішньому значенні 0,047, ETH / BTC в даний час торгується на рівнях, що не спостерігалися з середини грудня, коли ціна біткоіна злетіла параболічно і на короткий час досягла позначки в $ 19,891 на Bitfinex.

Не зовсім ясно, що призвело до розпродажу, який непропорційно великий порівняно з незначним зниженням, виявленим на більшості решти криптовалютного ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *