Thursday , 19 April 2018

Ціни Bitcoin і Ether встановлюють нові рекордні максимуми

Ціна bitcoin і ether, цифрових токенів, які живлять біткоін і ethereum блокчейни, сьогодні досягла нових рекордних максимумів.

На момент публікації біткоін перевищив $ 2,500, а загальна капіталізація ринку вперше склала $ 40 млрд. Згідно з даними CoinMarketCap, ether, в даний час другий за величиною ринкової капіталізації, досяг позначки $ 228,37.

Станом на вечір середи ціна ether становила $ 199,08, що дало Ethereum $ 18,295 млрд. капіталізації ринку, зазначивши приріст в 5,49% за 24-годинний період, повідомляє coinmarketcap.com.

Що рухає Ethereum?

У той час як зростання біткоіна підживлює інтерес інвесторів до Ether і інших altcoins, в популярність Ethereum входить безліч факторів, особливо в діловому і фінансовому співтоваристві.

Ethereum підтримує смарт-контракти, контракти, які автоматично виконуються відповідно до комп’ютерного алгоритму при виконанні умов контракту. Кілька фінансових інститутів інвестували в технологію Ethereum, щоб мати можливість використовувати смарт-контракти.

Нещодавно був створений Enterprise Ethereum Alliance (EEA), щоб зв’язати постачальників технологій з компаніями для використання блокчейна Ethereum. До групи входять Microsoft, Intel і JPMorgan. У вівторок альянс оголосив, що до групи приєднуються ще 86 компаній, що підвищує довіру до Ethereum. Toyota, яка управляє щорічним доходом в $ 260 млрд., південнокорейський гігант Samsung, який керує щорічним доходом в $ 300 млрд., The Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC), яка управляє трильйонами, Фондова біржа Сан-Франциско і багато інших приєдналися до альянсу.

Згідно з даними CryptoCompare, понад 83% покупки Ether було здійснено з використанням біткоінів рік тому. Цієї середи, біткоін становив лише 32% від покупки. Фіатні валюти, такі як долар США і корейський вон, сприяли цьому.

Ethereum також увійшов в історію на цьому тижні, ставши найбільш захищеним публічним блокчейном, перевершивши біткоін вперше з моменту його створення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *