Monday , 10 December 2018

Чарлі Лі покинув Coinbase, щоб зосередитися на розробці Litecoin

Засновник Litecoin, Чарлі Лі, написав в твіттері в п’ятницю, що він більше не буде працювати на Coinbase. Він залишає свою посаду технічного директора в Coinbase, щоб зосередитися на розвитку Litecoin, слідуючи недавньоve імпульсу криптовалютb в результаті активації Segregated Witness (Segwit).

Під час своєї кар’єри в Coinbase Лі привів команду розробників Coinbase до інновацій і підвищення ефективності, гнучкості та функціональності платформи гаманця і цифрового обміну валюти. Зусилля Лі і його команди в Coinbase дозволили Coinbase забезпечити 7,7 млн ​​клієнтів, які офіційно зробили Coinbase другою за величиною платформою біткоін-гаманцем після Blockchain.

За останні кілька років Coinbase опрацювала більш ніж $ 6 мільярдів цифрових валютних угод в 32 країнах, які вона підтримує. Зовсім недавно Coinbase стала першою компанією на криптовалютном ринку, яка досягла мільярдної оцінки.

Різні джерела показали, що біткоін-обмін і гаманець платформи Coinbase будуть коштувати близько $ 100 мільйонів при оцінці вартості в $ 1 мільярд для задоволення постійно зростаючою бази користувачів і платформи. У травні генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг оголосив, що Coinbase додала 40 000 користувачів за один день, оскільки попит виріс на тлі економічної невизначеності і фінансової нестабільності.

Протягом величезного періоду зростання Coinbase від платформи-гаманця на основі додатків Heroku до стартапу на мільярд доларів, Лі очолював розвиток як один з небагатьох компетентних технічних експертів на ринку криптовалютних систем.

В кінці квітня Лі почав переконувати майнерів Litecoin, що базуються в Китаї, сигналізувати про Segwit. Він пояснив, що крім правильного рішення масштабування  Segwit – відмінне виправлення транзакції, яке встановлює інфраструктуру для двошарових рішень, таких як Lightning і TumbleBit.

Активація Segwit на чолі з Лі стала важливою віхою як для Litecoin, так і для біткоін, оскільки вона продемонструвала можливість активації Segwit в спільнотах Litecoin і Bitcoin.

Лі успішно привів співтовариство Litecoin до консенсусу щодо масштабування, яке ще не було зроблено в біткоін. Після активації Segwit на чолі з Лі, технологічний інженер інфраструктури Blockstream Расті Рассел оголосив, що був здійснений перший Lightning платіж на Litecoin з Цюріха в Сан-Франциско.

Активація Litecoin Segwit і врегулювання плати Lightning і каналу продемонстрували можливість використання більш широкого спектру додатків, які можуть бути розгорнуті поверх Bitcoin. Він також запевнив співтовариство, що за допомогою Segwit, двошарових рішень та інших життєздатних рішень масштабування, біткоін може фактично масштабуватися пропорційно і ефективно.

Перехід Лі до Litecoin був добре прийнятий спільнотами Litecoin і bitcoin. З відставкою Лі з Coinbase і його відданістю роботі на Litecoin в повний робочий день, криптовалюта і її blockchain мережу можуть побачити значний прогрес в плані масштабування і інновацій в найближчому майбутньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *