Saturday , 20 October 2018

Чарлі Лі продав всі свої Litecoin

Засновник litecoin Чарлі Лі повідомив спільноті сьогодні, що він більше не має ніякого значимого прямого впливу на криптовалюту, продавши і пожертвувавши всі свої LTC в останні дні. На Reddit він пояснює, що це було зроблено, щоб уникнути виникнення конфлікту інтересів при просуванні LTC, як людини з таким великим соціальним впливом.

Лі запевняє своїх послідовників, що він не йде з гри і все ще буде витрачати свій час, працюючи над криптовалютою, яку він створив. Лі також пояснює, що він продовжить вигравати від зростання litecoin – просто вже не в якості власника криптовалюти.

Він написав:

«Дехто думає, що я шортю LTC. Тому, в певному сенсі слова, тримати LTC і писати про це – це для мене конфлікт інтересів».

Хоча, за словами Лі, він «завжди утримувався» від покупки і продажу litecoin напередодні або після «важливих твітів», його дії можна було сприймати як спрямовані на підвищення його особистого багатства «на шкоду успіху litecoin і криптовалют в цілому».

В результаті Лі сказав, що в останні дні він продав або пожертвував свої litecoin, за винятком декількох фізичних litecoin, збережених в якості «предметів колекціонування». Також додавши, що кількість проданих litecoin була «невеликим відсотком» обсягу глобальної торгівлі криптовалюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *