Sunday , 24 March 2019

Через розслідування SEC, XRP дистанціюється від Ripple

Третя за величиною криптовалюта в світі збирається зробити ребрендинг для виключення плутанини.

Раніше на цьому тижні Алексавьер Гузман представив спільноті XRP-символ, як початок пошуків нового логотипу для XPR, сумісного з Unicode як знака валюти.

Гусман пояснив в Forbes op-ed, що йому було запропоновано розпочати цю ініціативу, адже не дивлячись на те, що XRP має код валюти ISO 4217 (XRP), у нього все ще немає символу Unicode Standard.

Він написав:

«Символ XRP – це проект з відкритою участю, який почався після того, як я зрозумів, що XRP використовує код валюти ISO 4217, а не символ або знак валюти. Іншим криптовалютам, таким як біткоіни, був привласнений символ, який був доданий в стандарт Unicode, символ для біткоіну – «₿» … Я вважаю, що XRP слід розглядати так само, як і будь-яку іншу валюту».

https://twitter.com/Ripple/status/994669478452412416

«Ripple» схвалив ці зусилля і заохочувала участь через соціальні мережі в цьому проекті.

Однак проект XRP Symbol має ще одну важливу мету: вибрати логотип XRP, який не збігається з логотипом компанії Ripple, розташованої в Сан-Франциско, яка випускає і розробляє фінансові продукти, що використовують валюту.

«Оскільки XRP в даний час не має власного символу або логотипу, валюта часто пов’язана з торговою маркою Ripple», – писав Гусман. «Через це багато людей вважають, що XRP є продуктом Ripple, і навіть доходить до того, щоб називати «Ripples» XRP».

Звичайно, сприйняття того, що XRP є продуктом Ripple, засноване не тільки на логотипі, оскільки компанія є головним емітентом активу.

У якийсь момент Ripple володіла 80 відсотками від загального обсягу XRP, який обмежений 100 мільярдами (решта 20 відсотків були розділені між його творцями). Цю суму компанія розподіляла для продажів, грантів, пожертвувань та інших розміщень. В даний час компанія володіє близько 60 млрд. XRP, більшість з яких знаходяться в депонуванні.

Тісний зв’язок між Ripple і XRP став точкою відліку в останні місяці, оскільки Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) активізувала контроль за порушеннями цінних паперів кріптовалютній галузі.

Згідно з повідомленнями, SEC внутрішньо обговорює, чи слід класифікувати певні криптовалюти як цінні папери.

Один з колишніх регуляторів – Гері Генслер, який очолював комісію з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) при адміністрації Обами, недавно сказав, що він класифікує XRP як «невідповідну безпеці» через свою структуру розподілу.

Примітно, що обмін повідомленнями з цього питання в останні тижні змінився. У квітні головний ринковий стратег Корі Джонсон заявив в інтерв’ю, що в XRP «немає загадки, ми на 100% не відповідаємо вимогам безпеки. Ми не відповідаємо стандартам».

Проте, раніше цього місяця глава телеканалу Ripple Том Чаннік проявив трохи більш м’який тон в заяві, зробленій в CCN.

«Незалежно від того, чи є XRP безпечним, це вирішувати SEC», – сказав він. «Ми як і раніше вважаємо, що XRP не слід класифікувати як security».

Check Also

tZERO Exchange в червні запустить додаток для торгівлі біткоінами

До сих пір токени безпеки були пріоритетом стартапу, але цього літа tZERO планує запустити власний …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *