Sunday , 26 May 2019

Число криптообмінів, що підтримують стейблкоін USD, збільшується

Останнім часом USD Coin знаходився в центрі уваги. За даними CoinMarketCap, менш ніж за місяць компанія виросла в ціні і зайняла 58-у позицію в топі криптовалютних курсів. Більш вражаючим є циркулюючий запас монети, який перевищив 125 мільйонів з 24-годинним об’ємом торгів близько $ 2 мільйонів.

Не менш ніж 12 обмінів, згідно з офіційним повідомленням в блозі від Circle, виклали свої плани приєднання до екосистеми для включення USD монети. Серед них: BitMart, Fcoin, Gatecoin, Hanbitco, Hotbit, SWIFT, OCP Capital, DDEX і Bit-Z. Перший в світі постачальник послуг по позиках з крипто-підтримкою – Nexo також розкрив плани по додаванню стейблкоіна. Користувачі криптовалютного стартапу Bitkan і провайдера гаманців Tokenary можуть також зберігати і використовувати USDC для виконання різних послуг.

За останні два тижні стався сплеск числа компаній, що приєдналися до прийняття USDC з моменту випуску токена. Близько 50 компаній увійшли в їх число, і мотивація пов’язана із співпрацею між Circle і Coinbase, що привело до створення Консорціуму CENTRE.

Отримавши великі внески від членів-засновників Circle і Coinbase, рання форма цих протоколів сьогодні обслуговує мільйони клієнтів. CENTRE передбачає децентралізовану і незалежну систему, в якій її реалізація програмного забезпечення буде здійснюватися організацією, спеціально створеною для цієї мети. Вона забезпечить підтримку, управління і поточні дослідження та розробки для проекту.

Circle оголошує про плани з припинення комісій

Регульований Money Transmitter Circle вирішив припинити стягування комісій за конвертацію USDC в долари США. Це рішення є ідеальним способом зміцнити зростаючу популярність стабільної монети.

USD Coin прагне усунути супутні проблеми часу, пов’язані з рухом доларів в будь-якій точці світу. Програмний сумісний фіат-стабілізатор забезпечує стабільність в криптопросторі і відкриває нові кордони для торгівлі, хеджування ризиків, кредитування та інше. Таким чином, користувачі можуть токенізувати свої долари США в USDC і навпаки від Circle і Coinbase. Використання USDC допустимо для обмінів криптовалютами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *