Sunday , 26 May 2019

Чи залучає динаміка ціни Вitcoin панівних трейдерів?

на сайт_02

З ціною Вitcoin в 20-місячному максимумі, оглядачі ринку починають стверджувати, що потужність цифрової валюти могла викликати інтерес нових глобальних трейдерів.

Багатьох учасників ринку, які щосили намагаються отримати доходи від більш традиційних класів активів, інвестори спонукають звернути увагу на інвестиції, які вони не розглядали раніше, такі як цифрова валюта.

За словами Тіма Еннекінга, голови інвестиційного фонду криптовалюти EAM, ціновий мітинг, який цифрова валюта мала лише кількома тижнями раніше, може бути частково приписаний до жадоби інвесторів до доходу.

Еннекінг сказав:
«Люди тепер не створюють великі доходи стандартним інвестуванням. Вони занадто далеко шукають шляхи прибутку ».
Однак, Джо Лі, засновник похідною торгової платформи Magnr, вказав на макроекономічну невизначеність, сказавши, що це змусило випадкових інвесторів почати досліджувати опціони поза традиційної валюти і ринків облігацій.

На цьому тлі ціни Вitcoin володіли різким зростанням на початку тижня, підвищуючись з ціни відкриття 538.14 $ 3 червня до 20-місячного верхнього рівня 591.03 $ о 09:45 4-го червня, як показують дані Bitcoin Price Index (BPI).

Ці коливання цін мали місце в умовах підвищувальної тенденції, оскільки дані Whaleclub показують, що довго-коротке ставлення – як виміряним розміром позиції – досягло 88% і 87% 3-го червня і 4-го червня, відповідно. Впевненість, яка відноситься до відсотку, яким розміри позиції певного дня були більше, ніж середнє число, досягла 69% і 61% в ці два дні.


Вitcoin числами

В останні тижні ринки Вitcoin надавали цілком достатню мінливість трейдерам.

Через годину після зростання до найвищого пункту з серпня 2014 року, ціни на Вitcoin впали до 563.15 $ (ціна, досягнута о 17:15 4-го червня).

5-го червня цифрова валюта організувала відновлення, підвищившись до 582.83 $, згідно з додатковими числах BPI. Ціни на Вitcoin зазнали подальші циркуляції протягом тижня, ще раз прорвавшись через 590 $ о 12:45 7-го червня.

Однак розповідь, що Вitcoin звертається до нових трейдерам, вражає камінь спотикання іншими аспектами даних.

Ці коливання цін мали місце в умовах помірного операційного обсягу, оскільки учасники ринку торгували BTC на 9.42 м протягом цих семи днів, як показують дані Bitcoinity. OKCoin був відповідальний за 5.13 м або 54.47% операційного обсягу, в той час як Huobi становив 3.23 м або 34.30%.

Ці щотижневі показники були далекі від тих тижнів, коли обсяг торгівлі Вitcoin становив приблизно 30 м.


Оптимізм Ether

Звичайно, недавня динаміка цін також мала місце, оскільки увага прикута до Ether, цифровий валюті, яка цінувалася більше ніж 1,000% в Q1 2016.

Динаміка цін Ether була також відносно помірній на цьому тижні, проте ця цифрова валюта цінувала 4% від вступної вартості 13.83 $ до заключної вартості 14.38 $ протягом тижня, як показують числа Poloniex.

Цифрова валюта підвищилася до цілих 14.75 $, на 6.65% вище, ніж ціна відкриття. Однак учасники ринку торгували цінністю за $ 105 мільйонів Ether протягом тижня, яка була легка в порівнянні з тижнями в травні.

Надалі події, які допомогли вести щотижневу прибуток Вitcoin, могли допомогти створити дуже перспективну ситуацію і для цифрових валют, і для загального відсутності привабливих інвестиційних можливостей.

Одночасно інвестори відчувають себе більш відкритими для менш традиційних активів і цифрові валюти помічаються все більше як “сильний інвестиційний клас”, сказав Лі.

Ця зміна являє кардинальні зміни для декого.

Вitcoin “наближається до більш широко поширеній прийняття”, і деякі, які голосують проти нього, були змушені займатися приховуванням, сказав Лі.

Чарльз Л. Боверд II є фінансовим письменником і консультантом з сильним знанням понять інвестування та ринків цінних паперів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *