Sunday , 26 May 2019

Чому генеральний директор Університету Технологічної сінгулярності вважає, що Blockchain буде ‘експоненціальним’

на сайт_01

Базуючись в Дослідницькому парку NASA, університет  Технологічної сінгулярності готував своїх студентів до виклику традиційним поняттям технологічного зростання, як це було засноване директором по розробці Google вісім років тому.

Як легендарний мозковий центр Силіконової Долини, університет  Технологічної сінгулярності володіє встановленої історією відстеження темпів зростання, і їх аналіз нових технологій займає високу позицію для оглядачів ринку і компаній. У організації також є точні записи її пророкувань, навіть ті, які спочатку здавалися нездійсненними.

На основі методологій організації Google, Рей Керзвейл зміг точно передбачити, що комп’ютер переможе світового чемпіона з шахів до 1998 (це сталося в 1997), і що в 2010-му з’явиться переклад в реальному часі, що тепер можна здійснити за допомогою Google або Skype.

За допомогою його роботи, університет  Технологічної сінгулярності також застосовує визначення технологій, що допомагає повідомити їх вартість і потенціал більш широкому загалу. Університет вважає знаменитий blockchain експоненційної технологією, поміщаючи його в категорію разом з штучним інтелектом, мережевими датчиками і робототехнікою.

Генеральний директор університету Роб Наіль стверджує, що поточний темп зростання технології тільки прискориться.

У переговорах Наіль говорив про те, що це означає, що більше ніж після тисячі років існування подвійної бухгалтерії, елементарне поняття тепер розвинулося в абсолютно новий спосіб відстеження вартості.

Наіль сказав:
“Причина експоненціальності полягає в тому, що збільшується число людей, що беруть участь і грають з цією технологією і додають її до майбутніх проривів”.

Іншими словами, аналогові технології, які роблять цифровий стрибок, можуть фактично поліпшити свій власний темп зростання.

У той час, коли традиційні темпи зростання здібностей технологій, розміру або продуктивності описані як збільшується в наборі лінійних ставок дію, може викликати експоненціальне збільшення.

Робота з blockchain

У випадку з blockchain, Наіль вважає його експоненційної технологією, тому що, починаючи з винаходу подвійного бухгалтерського обліку в сьомому столітті, інновація в обліку була обмежена утомливим процесом вивірки книг.

Але з появою розподіленої системи книги blockchain, дія вивірки, разом з багатьма іншими процесами, категоризується як “постторговля”, була надана в основному надлишкова.

Згідно Наілю, вибух інновації в галузі blockchain призведе до зростання від “сотень компаній” сьогодні до “тисяч, десятків тисяч застосувань”, що поширюються на “кожному можливому типі операції”, навіть тих, про які “ми ще не думали”.

Наіль додав:
“Це – те, що сприяє просуванню експоненційної кривої”.

Передбачення майбутнього

Одним проектом вже займається Мережеве Громадське Дослідження, незалежна некомерційна організація, створена в 2014, для ідентіфікаціі “вузьких місць” в експоненційному технологічному розвитку. Вона переконала, що перехід до все більш і більш децентралізуемого суспільства призводить до позитивних побічних ефектів.

“Математичний винахід blockchain, з’явився б рано чи пізно”, сказав Мережевий Громадський засновник, Давид Орбан в переговорах. “Але здатність впровадити Вitcoin або Ethereum або інший blockcahin може статися тільки в спеціальному соціальному контексті, який є нашим”.

У лютому цього року засновник Blockchain Capital Брок Пірс і член правління Фонду електронних рубежів Бред Темплетон говорили про експоненційні фінанси в університеті  Технологічної сінгулярності на Саміті в Індії. Все ж університет ще не розбирався в понятті blockchain більш формально.

Наіль завершив:
“У нас ще немає курсу або чого-небудь. Але були переговори про виконання чогось”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *