Monday , 22 April 2019

Чому нове покоління стейблкоінiв будуються на основі Ethereum

TrueUSD (TUSD), Circle Coin (USDC), Gemini Dollar (GUSD) і Paxos (PAX), стабільні монети нового покоління, що конкурують з Tether (USDT) – всі вони будуються на мережі Blockchain Ethereum.

Важливо, що всі три стейблкоіна повністю піддаються аудиту, прозорі і регулюються, що дозволяє їм гарантувати спроможність споживачів викупити токени на основі співвідношення 1: 1 з доларом США.

Токени на основі Ethereum

Розгортання stablecoin поверх протоколу blockchain Ethereum миттєво покращує сумісність активу з існуючою інфраструктурою. Наприклад, користувачі GUSD, PAX і TUSD можуть використовувати апаратні гаманці, такі як Trezor і Ledger, разом з програмними гаманцями, такими як Metamask, для відправки та отримання стабільних монет.

«Покращена відправка і отримання токеiв. Два гаманця Ethereum можуть швидко відправляти і отримувати будь-яку суму USDC в будь-який час доби. Великі транзакції для ділових цілей стають такими ж легкими, як невеликі платежі в електронній комерції. Споживачі можуть використовувати додаток Coinbase для відправки USDC комусь, залишаючись впевненим, що вартість стабільна», – пояснила команда Coinbase, яка недавно інтегрувала USDC з Circle.

Команда Coinbase підкреслила, що використання мережі Blockchain Ethereum дозволяє розробникам запрограмувати вартість щодо долара.

«Програмований долар. Для розробників і компаній Фінтех-сфери, цифровий долар, такий як USDC, легше програмувати. Наприклад, з урахуванням секретних ключів для USDC, програма може легко відправляти і отримувати токени за допомогою публічного блокчейна Ethereum».

Найголовніше, що за допомогою стабільних коїнiв, запущених на Ethereum, користувачі можуть відслідковувати поширення токенов за допомогою блокчейн-аналізаторів, таких як Etherscan. Оскільки токени зберігаються в смарт-контрактах, користувачі можуть відслідковувати суму в доларах США, що зберігається в певній стабільній монеті, що підвищує загальну прозорість валюти.

Після запуску, команда Gemini підкреслила той факт, що GUSD побудований на мережі Ethereum з дотриманням стандарту контракту на токени ERC20, через різнi переваги, які може забезпечити сумісність з Ethereum:

«До теперішнього часу не було довіреного і регульованого цифрового долара США, який рухається у відкритій, децентралізованiй манері, як криптовалюти».

Криптовалюта знаходяться в кривій зростання

Кріптовалютний ринок і промисловість знаходяться у кривої зростання. У майбутньому, коли інфраструктура навколо кріптовалютного ринку посилиться, непрозорі, неефективні і нерегульовані платформи, активи і проекти будуть замінені більш практичними, прозорими і регульованими альтернативами.

На ринку стабільних коїнiв з’явилися нові конкуренти Tether, які прозорі, регулюються і відповідають існуючій інфраструктурі на ринку.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *