Monday , 25 March 2019

Шахраї Зібрали Більше 1 Мільярда Доларів на Своїх ICO

Крупні інвестори, ентузіасти і спостерігачі за криптовалютами знають про кількість «шіткоінов». Але, Wall Street Journal припускає, що кількість шахрайських криптовалют на сьогодні може бути набагато більше, ніж вважалося раніше, цитуючи цифру понад 200 в якості оцінки.

Найбільш палаючими є Початкові пропозиції монет (ICO), новий метод збору коштів, який отримав величезну популярність в 2017 році після створення декількох мільйонерів за одну ніч.

З проаналізованих 1450 ICO – 271 явно були шахраями, у них були знайдені плагіат документів на додаток до наявності підроблених списків команд або претензій, які відображали всі характеристики оманливих схем понзі.

Більш того, більшість технічних документів – “whitepapers”, в яких детально обговорюються технології та програми проекту, були скопійовані дослівно з інших проектів, смішно копіюючи навіть імена команд і слогани в деяких випадках.

Повідомляється, що фрілансери на популярних сайтах вакансій пропонують свої послуги всього за 100 доларів, маючи невеликий скрипт для генерації документів різними словами.

Бредлі Беннет (Bradley Bennett), який раніше обіймав посаду Регулюючого органу по фінансовій індустрії (FINRA), характеризує основні відмінності скам-ICO:

Скопійована мову паперів, відсутність публічних співробітників і обіцяна високої прибутковості є попереджувальними знаками для інвесторів.

Обережні інвестори вкладають менше, а отримують більше

Незважаючи на широко поширену тактику ознайомлення з проектом до вкладання грошей, наївні інвестори вклали в скам від 1 мільярда доларів в цих 271 ICO, причому деякі з проектів досі збирають кошти.

До сих пір в формах судових позовів заявлено тільки 273 млн. Дол. США, що свідчить про те, що багато інвесторів все ще не побачили справжній зміст цих проектів.

ICO як метод фандрайзингу, звичайно привабливий, з огляду на збори в 2017 році більше $ 9 млрд., згідно зі звітом Satis Group.

Кілька офіційних попереджень були випущені SEC в минулому, як для інвесторів, так і для кріптовалютних проектів, щоб інформувати їх про те, як вони порушують правила. Крім того, регулюючий орган критикував проекти з обіцянками фіксованої суми прибутку після певного періоду часу.

Прикладом може служити компанія Plexcorps, яка залучила понад 15 мільйонів доларів США на заяву про повернення понад 1 300 відсотків прибутку інвесторам за один місяць.

Check Also

Тім Дрейпер закликає президента Аргентини легалізувати Bitcoin для поліпшення економіки

Американський венчурний інвестор 20 березня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі, щоб обговорити економічні перспективи …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *