Sunday , 22 July 2018

Швейцарский приватний банк Falcon підключає управління активами биткойнів

Клієнти швейцарського приватного банку Falcon зможуть зберігати і продавати биткойни через свої грошові рахунки із середи, що свідчить про зростання популярності, яку набирає кріптовалюта навіть при повільному управлінні активами.

Група нових послуг з управління активами на основі блокчейну реалізується в партнерстві з криптовалютним брокером Bitcoin Suisse.

В заявці Артура Вайолояна, глави відділу продуктів і послуг Falcon говориться:

 «Ми пишаємося тим, що ми становимося першопрохідцем у швейцарській приватній банківській сфері в забезпеченні управління активами блокчейнів для наших клієнтів».

«Управління Falcon впевнено, що настав час ввійти в цей почавший ринок, і ми твердо переконані в тому, що цей новий продукт задовольнить майбутні потреби наших клієнтів»

Fidelity Investments заявила, що клієнти з біткоїнами та іншими віртуальними валютами, що знаходяться на обміннику Coinbase, зможуть побачити свої активи на сайті Fidelity, що робить його одним з небагатьох великих фінансових компаній, які інтегрують цифрові валюти на свій веб-сайт.

Сокіл, один з швейцарських банків, пойманний у корупційному скандалі Малайського фонду 1MDB, сказав, що нова пропозиція є частиною його стратегічного репозиціонування.

Цюріхський банк заявив, що його продукт управління активами на основі біткоїнів отримав схвалення від швейцарського фінансового контролера FINMA, який відмовився коментувати окремих постачальників або продукти.

Виконавчий директор Bitcoin Suisse Ніклас Ніколаенсен сказав:

«Було приємно допомогти Falcon у реалізації цього нового продукту, це є історичним кроком для всього криптосередовища».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *