Monday , 18 June 2018

Швейцарське місто оголошує пілотну версію Ethereum ID

Місто Цуг, відоме в світі як «Кріпто Долина», завдяки розміщенню в ньому безлічі стартапів галузі, оголосив про майбутній запуск нової служби ідентифікації особистості для жителів, заснованої на Ethereum.

З вересня цього року місцеві жителі зможуть використовувати мобільний додаток для зв’язку своєї особистості з криптографічною адресою в блокчейні Ethereum. Інформація про особу мешканця буде закріплена в блокчейні при реєстрації його ідентифікатора в додатку, розробленому uPort – платформою для самостійного суверенного посвідчення особи, підтримуваної розробником програмного забезпечення Ethereum ConsenSys.

Необхідно одного разу верифікувати офіційно, після чого місцеві жителі зможуть використовувати додаток для ряду міських служб, включаючи збір вносів, електронні підписи і багато іншого. Пілотний проект Ethereum ID також буде протестований навесні 2018 року на консенсусному електронному голосуванні.

В обговоренні нового проекту мер міста Дольфи Мюллер заявив:

«Нам потрібна єдина електронна ідентифікація – свого роду цифровий паспорт – для всіх можливих застосувань. І ми не хочемо, щоб цей цифровий ID був централізований в місті, краще використовувати блокчейн»

У розвитку пілотного проекту Ethereum ID також взяли участь Інститут фінансових послуг Цуг (IFZ) в Люцернському університеті економіки і Цюрихска технічна фірма ti&m.

Цуг швидко стає центром електронних грошей і блокчейн-стартапів.

«З прийняттям біткойнов ми відправляємо повідомлення», – сказав Мюллер в липні минулого року після того, як запустили проект для прийняття криптовалюти за комунальні послуги. Отриманий досвід внаслідок експерименту привів до того, що рада Цуга вирішила продовжити прийом біткойнов на постійній основі.

У березні цього року в Цузі була запущена нова некомерційна група по пропаганді криптовалют і технології блокчейн «Асоціація крипто-долини». Влада активно підтримує робочу групу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *