Monday , 22 April 2019

Швейцарський банк допомагає клієнтам брати участь в ICO

Особлива новина: швейцарський банк вирішив дозволити своїм клієнтам легко брати участь в ICO.

Банк Swissquote раніше дозволяв клієнтам торгувати криптовалютами. Це, м’яко кажучи, незвичайна послуга як для банку. Крім того, Swissquote пропонує традиційну торгівлю на FOREX на додаток до спектру послуг, пропонованих традиційними банками.

LakeDiamond ICO

Першим ICO, яке буде пропонуватися в якості інвестиційного варіанта на платформі банку, є LakeDiamond, компанія, яка вирощує алмази в лабораторії. Кошти збираються для придбання нового обладнання.

Сам токен прив’язаний до вартості виробництва алмазів. Кожен токен повинен бути еквівалентний за значенням «1 хвилина часу роботи реактора зростання, який виробляє діаманти. Одна хвилина – це найменша можлива одиниця, тому токени не діляться менше цієї точки. Якщо алмазна пластина займе 180,5 хвилин, вона буде коштувати 181 LKD».

Вам не потрібен банк для інвестицій в ICO

Не дивлячись на виразно позитивний рух, кріпто-ентузiасти інвестували в ICO ще з тих пір, коли банки навіть не помічали біткоін або будь-яку іншу криптовалюту. І в кінцевому рахунку банки не потрібні для інвестицій в ICO і, крім того, все менш необхідні для чого-небудь взагалі, адже блокчейн-революція рухається далі.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *