Friday , 22 March 2019

Ще одне масштабуюче рішення мережі ethereum знаходиться на стадії тестування

Як було оголошено в п’ятницю, Liquidity.Network офіційно приєднується до мережі Raiden як до останнього проекту ethereum, з метою перенесення транзакцій з другого в світі за значенням блокчейна в платіжні канали, в свою чергу, дозволяючи мережі підтримувати більш широке прийняття і використання.

Як і відома мережа Lightning Network, Liquidity.Network націлена на те, щоб дозволити користувачам ethereum здійснювати транзакції, оплачуючи витрати на переміщення монет по самому блокчейну. Коротше кажучи, користувачі платять за запуск каналів і закриття каналів, а не за те, що відбувається між ними.

Але, в той час, як Raiden є останнім у своєму розвитку концепції, він все ще планується до запуску, і з ethereum, що зазнає проблем з масштабуванням, сьогоднішні новини про те, що інша команда розробників працює над вирішенням цієї проблеми, створює здорову конкуренцію.

Примітно, що в рішенні використовується технологія Revive, запущена в минулому році, яка стверджує, що пропонує більш дешевий і кращий спосіб врегулювання off-chain транзакцій.

Співзасновник Liquidity.Network і помічник професора в Imperial College в Лондоні Артур Жерве сказав:

«Ми надаємо платіжний хаб, який дозволяє вам здійснювати двонаправлені платежі серед багатьох користувачів, що, на нашу думку, може бути великим кроком для ethereum в цілому».

За словами Жерве, те, що є використовується в тестовій мережі ethereum Ropsten сьогодні, – це незавершена альфа-версія, яка, як він сподівається, приверне ранніх тестувальників. Як і Raiden, Liquidity.Network також видасть токен для фінансування розробки і живлення протоколу, хоча в даний час він знаходиться в попередньому продажі та ще не потрібен для мережі.

Ключові інновації

У той час, як запуск закладає основу для нової off-chain платіжної мережі, Liquidity.Network також представляє, мабуть, перший тестовий гаманець на ethereum, який може відправляти і отримувати такі транзакції.

За словами Жерве, гаманець не розроблений для справжнього ether – принаймні поки-що, – але для відправки та отримання фіктивних монет в тестовій мережі.

Також, згідно з Жерве, найбільш хвилюючим є факт наявності «хаба», який з’єднує різних користувачів в мережі, дозволяючи їм виконувати двонаправлені транзакції.

Оскільки хаб об’єднує всі гроші разом унікальним чином, він повинен пропонувати більше гнучкості для відправки платежів розрізненим користувачам по всій мережі.

Великі надії

Крім того, засновники мережі тепер фокусують увагу за межами використання Liquidity.Network на ethereum, прагнучи побудувати більш складні додатки зверху.

Наприклад, після того, як завершать сумісність з більш великою мережею ethereum, вони сподіваються додати підтримку ERC-20, стандарту, який використовується для створення криптографічних токенів, запущених за допомогою первинних пропозицій монет (ICO), з метою збільшення масштабованості цих мереж.

Таким чином, запуск означає, що більше уваги приділяється зростаючому прийняттю ethereum і проблемам зручності використання, з якими стикаються нові користувачі. Дійсно, Жерве сподівається, що додавання іншого проекту масштабування в ethereum допоможе прискорити час, необхідний для реалізації більшої кількості проектів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *