Friday , 22 March 2019

Щодня в світі встановлюється майже 5 нових криптовалютних банкоматів

Кількість крипто-банкоматів (ATM), встановлених у всьому світі, перевищила позначку в 4000, свідчать дані Coin ATM Radar від 10 січня.

Поточний темп зростання становить 4,9 нових банкоматів, встановлених кожен день, відповідно до шкали Coin ATM Radar – перехід на найвищий клас швидкості, незважаючи на постійні ведмежі дії на ринку.

Із загальної кількості 4167 крипто-банкоматів по всьому світу 71,8% розташовані в Північній Америці, 56% – в Сполучених Штатах і 15% – в Канаді, 23% – в Європі і 2,6% – в Азії. 1,3 і 1,1% знаходяться в Океанії і Південній Америці, відповідно, і тільки 0,2% – в Африці.

В Азії Гонконг має левову частку банкоматів – на їх частку припадає 0,8% автоматів усього світу – в той час як в Європі це Австрія (6,4%), за якою слідує Великобританія (4,8%).

Згідно з даними, число установок в Сполучених Штатах зросло з 1216 на 1 січня 2018 року до 2475 на сьогоднішній день – +1259 нових банкоматів всього за рік. У Каліфорнії найбільше число з усіх штатів – всього 473 машини, а потім в Іллінойсі – 250.

У той час, як переважна більшість з 4167 крипто-банкоматів по всьому світу підтримують біткоіни (BTC) – 99,9%, 4162 банкомату – 64,6% підтримують один або кілька альткоінів.

Загалом 59,5% підтримки отримує Litecoin (LTC), 49,3% підтримки Ethereum (ETH) і 33,9% підтримки Bitcoin Cash (BCH). Dash (DASH) підтримується 17,9% банкоматами, в той час як Monero (XMR), Dogecoin (DOGE) і ZCash (ZEC) підтримуються по 3% або менше.

Очевидно, що в глобальних статистичних даних ATM Coin Radar відсутня Індія. Як повідомлялося в листопаді минулого року, розробники першого в країні біткоін-банкомату були заарештовані в місті Бангалор за звинуваченням в скоєнні кримінального злочину через ярлик «банкомат», оскільки машина була не просто банкоматом, а пристроєм, призначеним для надання користувачам криптовалюти в обхід банківських каналів.

Арешти відбулися після того, як навесні 2018 року Резервний банк Індії (RBI) заборонив операції банків з фірмами, пов’язаними з криптовалютами.

Раніше в цьому місяці Cointelegraph повідомляв, що виробник банкоматів Bitcoin Lamassu переїхав до Швейцарії через труднощі регулювання в інших країнах. Lamassu повідомив, що його заявки на відкриття рахунку були відхилені 15 банками, оскільки він виробляє термінали для біткоін, хоча компанія і не бере участі в торгівлі або зберіганні криптовалюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *