Monday , 24 June 2019

Яка криптовалюта дала максимальний приріст в останньому стрибку?

Другий квартал 2019 року розпочався з рішучого удару бичачого ринку, загальна капіталізація криптовалюта зросла майже на 40 мільярдів доларів з початку квітня.

2 квітня біткоїн був лідером ринку, при зростанні більше ніж на 20 відсотків за одну годину. Проте, для всіх інших криптовалюта це означало корекцію, так як інвестори переводять кошти в біткоіни коли він росте.

Це сталося у вівторок, коли майже всі топ-50 криптовалюта демонстрували 24-годинний приріст вартості в доларах США, проте було виявлено, що тільки Nano (NANO) повідомляє про зростання в BTC.

І вже в середу інвестори перевели кошти назад в альткоіни, що значно підвищило з вартість в доларах США і ВТС.

Отже, біткоїн, як найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією, виграє у інших, з огляду на те, що ціни на альткоіни легше коригувати, оскільки у них менше ринкові капітали і тонкий ринок.

Bitcoin Cash (BCH), форк біткоіни, є найуспішнішим за прибутковістю в цьому місяці. У якийсь момент він показав 94-відсоткове зростання цін по відношенню до долара США, приблизно 50 відсотків з яких були зафіксовані тільки в середу, коли виросла пара з BTC майже 40 відсотків.

Litecoin (LTC) також агресивно продовжив свої вражаючі результати першого кварталу. Торгова ціна криптовалюта зросла на 43 відсотки в порівнянні з попереднім місяцем, хоча вчора ця цифра перевищувала 54 відсотки, після зростання на 31 відсоток у доларовому вираженні і майже на рівні 100 доларів на більшості бірж.

З урахуванням причин недавнього сплеску ринку, що вказує на технічні каталізатори, можливо, безпрецедентна волатильність створює рай для денного трейдера, хоча така волатильність, що повертається на тривалий період, ще не цілком визначена.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *