Monday , 24 June 2019

Яку криптовалюту ви можете майнити з GPU / CPU на вашому ПК в 2019 році?

Майнінг дома: вигідні криптовалюти, прості інструкції

Можна було подумати, що ASIC-майнери вибили домашні комп’ютери з ринку Майнінгу криптовалют. На щастя, це не так. Все ще є монети, які ви можете добувати за допомогою GPU або CPU. Більш того, їх кількість продовжує зростати. У цій статті ми вибрали найбільш вигідні активи для домашнього майнінгу. Після прочитання цієї статті ви зможете приступити до налаштування свого ПК для майнінгу.

Майнінг – один з найпопулярніших способів заробити на криптовалютах. Однак зараз багато цифрові активи можливо добувати тільки за допомогою ASIC-майнерів. У цій статті ми розглянемо ті монети, які можуть бути зароблені в якості нагороди за допомогою GPU / CPU на вашому ПК в 2019 році без вкладень додаткових коштів.

GPU / CPU в 2019 році в майнінгу

На зорі майнінгу криптовалют, для видобутку біткоїнів використовувалися звичайні процесори (CPU). Користувачі, які вірили в світле майбутнє криптовалют, встановлювали спеціальне програмне забезпечення, вводили номер гаманця, починали підрахунок і чекали винагороди. Пізніше, коли були винайдені перші високошвидкісні графічні карти (GPU), майнінг з використанням ЦП перестав бути таким актуальним, оскільки складність мережі відразу зросла. Логічним продовженням розвитку галузі стала поява перших пристроїв на базі спеціалізованих чіпів, так званих ASIC-майнерів.

Повторний ріст продуктивності мережі змусив всіх інших власників застарілих пристроїв припинити майнінг криптовалют через те, що оплата за електроенергію перевищила вигоду від заробітку на криптовалютах, яку виходило добути.

ASIC – головна проблема майнінгу?

Поява ASIC-пристроїв стали серйозною проблемою для кріптоентузіастов, які хочуть майніти криптовалюти дома без вкладень додаткових коштів.

Популярні ASIC від Bitmain, ціна стартує від 300 $

У відповідь на гонку між акулами майнінг-бізнесу, більшість молодих криптовалют мають алгоритми хешування, які в певній мірі стійкі до використання обладнання ASIC. Наприклад, розробники анонімної криптовалюти Monero навмисно ускладнюють життя виробникам ASIC, вносячи зміни в алгоритм кожні шість місяців.

Навіть найменші відмінності в технології роблять ASIC марним пристроєм: це обладнання оптимізовано для майнінгу певних криптовалют, а зміни в алгоритмі різко знижують їх ефективність, іноді роблячи їх абсолютно марними.

Використання ASIC, очевидно, завдає шкоди всій галузі, так як веде до централізації мережі і появи великих майнерів.

Майнінг на домашньому комп’ютері

Є деякі монети, майнінг яких спеціально оптимізований для процесорів СPU, що робиться для забезпечення максимального ступеня децентралізації мережі і забезпечення максимально широкого доступу до криптовалют.

GPU Майнінг – це процес майнінгу криптовалют з використанням графічних процесорів. Для цього використовується потужна відеокарта на ПК або спеціально побудована ферма з декількох пристроїв в одній системі. Так відбувається майнінг ефіру (Ethereum) та інших схожих криптовалют, але збірка і робота домашньої ферми вимагає більш повного розкриття в окремій статті.

Ферма на відеокартах для майнінгу Ethereum

Актуальні криптовалюти для CPU-майнінгу

В даний час ви можете отримати максимальний дохід від майнінгу на CPU, якщо виберете монети, які працюють за алгоритмом Cryptonight: Monero, Bytecoin, Electroneum, DigitalNote або криптовалюти, які тільки почали своє сходження. Останні відрізняються легкістю видобутку, великим розміром нагороди і високою прибутковістю, але вони ж і найбільш ризикові.

  • Dogecoin

Запуск Dogecoin відбувся 8 грудня 2013 роки як «комічна валюта». Сьогодні він став однією з кращих криптовалют в світі, а його ринкова капіталізація досягла більш 185,17 мільйонів доларів. Це робить його привабливим для інвестицій і майнінгу.

Налаштування майнінгу вимагає приєднання до пулу. Для початку потрібно мати гаманець і дізнатися його адресу. Потім вам потрібно буде створити обліковий запис в одному з майнінг-пулів, додати новий майнер, ввести адресу гаманця і оновити свій обліковий запис. Потім виберіть відповідну програму Майнера, скачайте її, встановіть на свій персональний комп’ютер і налаштуйте.

  • Zcash

Процес майнінгу залишається колишнім. Спочатку ви вибираєте гаманець і дізнаєтеся його адресу. Потім ви вибираєте майнінг-пул, реєструєтеся там, вводите адресу свого гаманця в особистий кабінет і оновлюєте його. Потім виберіть відповідне програмне забезпечення, завантажте програму і встановіть її на свій комп’ютер.

  • Aeneas

Еней – молодий проект, який розвивається в області політичного лобіювання, має відкритий вихідний код і публічну команду. Криптовалюта стане однією із складових частин великого проекту.

Налаштування майнінгу найбільш просте. Необхідно завантажити клієнт з сайту під відповідну ОС і запустити гаманець. Те що треба для першого разу:  http://aeneas.pm/uk/

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *