Monday , 24 June 2019

Як вибрати кращу кріптовалютну біржу в 2019?

Біржі криптовалют дозволяють вам купувати, продавати і торгувати криптовалютами. Не всі кріптобіржі однаково хороші. Якщо запитати досвідченого трейдера про його перші спроби купити біткоїни, він, швидше за все, розповість вам про свій негативний досвід при роботі з непрофесійними біржами криптовалют і втратах значних сум.

Це керівництво для вибору кріптовалютної біржі допоможе вам вибрати правильний обмін.

Що слід враховувати при виборі кріптобіржі

Основні чинники для вибору відповідної біржі досить прості, в них входять безпека, ліквідність, комісійні, історія, ринки користувацький досвід.

Один з найпростіших способів вибрати безпечну біржу для кріпторейдінга – дізнатися відгуки експертів. Наприклад, дивіться відеоогляд популярних кріптовалютних бірж для торгівлі:

Як тільки ви зрозумієте, на якій біржі є ваші торговельні пари і функції, скористайтеся пам’яткою нижче.

Чек-лист по кріптовалютним біржам

  1. Безпека

Безпека – безумовно, найважливіший фактор для обмінника. Якщо біржа небезпечна, ваші кошти можуть бути вкрадені, залишаючи будь-які інші переваги, які вона пропонує, марними. Тому розберемо по пунктах вимоги до безпеки кріптобірж.

Технологія:
– Веб-адреса біржі повинна починатися з HTTPS. Уникайте HTTP-з’єднань.
– Для безпеки входу в систему слід використовувати двухфакторну аутентифікацію (ім’я користувача і пароль, а також частина інформації, яка є тільки у вас).
– Депозити клієнтів повинні зберігатися в автономному режимі, в «холодному сховищі».
– Програми аудиту, які відстежують біржову активність 24/7, а також оповіщення по SMS і електронній пошті, дають клієнтам біржі додаткові гарантії безпеки.
– Ви можете додати в білий список ваш IP-адреса або адреса гаманця для виведення коштів для максимальної безпеки.

Правові аспекти:
– Рекомендується використовувати біржу з тієї ж країни, в якій ви перебуваєте, оскільки це може спростити дотримання нормативних змін. Також можливо використовувати інші біржі в інших країнах. Зверніть увагу, що деякі біржі підтримують тільки обмежене число країн.
– Деякі біржі можуть застрахувати свої кошти, що означає, що в разі втрати ваших коштів вам може бути відшкодовано збитки.

Прозорість:
– Біржа розкриває своїх власників, адреса штаб-квартири і членів своєї команди?
– Прозорі біржі також публікують свої адреси холодного зберігання або допомагають перевіряти свої резерви іншими способами, наприклад, аудитом.

У будь-якому випадку, не залишайте свої кошти на будь-який кріптобіржі довше, ніж це необхідно. Зберігайте тільки ті кошти, які вам потрібні для торгівлі. Більшість обмінників схожі на приманки для хакерів. Так як вони повинні зберігати безліч цифрових активів в одному місці, хакери створюють найскладніші схеми для крадіжки коштів користувачів. Отже, краще зберігати залишок ваших біткоїнів в ваших особистих гаманцях.

Інші важливі речі, на які слід звернути увагу, коли ви вибираєте кріптообміннік:

2. Ліквідність:
Чим вище обсяг торгів, тим більш ліквідний конкретний обмін. Ліквідність дозволяє здійснювати транзакції швидше, простіше і без необхідності враховувати коливання цін. Крім того, подивіться, чи пропонує біржа «заблоковані» ціни, що гарантує вам ціну під час вашої транзакції, навіть якщо вона не розраховується одразу.
Пам’ятайте, що ліквідність може бути різною для різних торгових пар. Наприклад, він може бути високим для BTC / EUR, але низьким для BTC / GBP.

3. Вартість:
– Порівняйте всі комісії. Зазвичай вони становлять менше 1% на транзакцію і можуть зменшитися при збільшенні обсягу вашої торгівлі.
– Перевірте комісії за зняття коштів. Відомо, що деякі біржі пропонують невиправдано високі комісії за зняття коштів з певних альткойнов.

Рекомендовані кріптовалютні біржі

Більшість обмінів відрізняються один від одного в аспектах, згаданих вище. Деякі призначені для початківців, в той час як інші приймають тільки заможних трейдерів.

Тим не менш, деякі з кращих кріптовалютних бірж включають в себе:

Binance – найбільший в світі кріптовалютний обмін з широким вибором криптовалют.
eToro – ідеальна біржа для інвестора, який цікавиться криптовалютами, а також традиційними інструментами інвестування.
Бітфінекс – обмін для досвідчених і інституційних інвесторів.
Кракен – відмінна кріптовалютна біржа як для початківців, так і для досвідчених трейдерів.
HitBTC – кріптообменік з найбільшим вибором альткойнов.
Bitstamp – біржовий обмін, де ви можете купити криптовалюту Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) і Cashcoin (BCH).
Bittrex – універсальна біржа криптовалют з багатьма ринками альткойнов.
Poloniex – зручна біржа крипто-активів для торгівлі більш ніж 60 активами.
Coinbase – шлюз для новачків, який пропонує один з найшвидших способів покупки криптовалюта.
Coinbase Pro – більш просунута версія Coinbase для тих, хто хоче вивести свою торгівлю на новий рівень.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *