Monday , 22 April 2019

Японський банківський гігант Mitsubishi планує випуск власного криптовалютного токена

Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc. (MUFG), після декількох років підготовки (з 2015 року), до 2019 року, готовий до випуску свого власного криптовалютного токена MUFG Coin. При цьому він стане першим великим банком на планеті, який випустив варіацію криптовалюти. План включає в себе тестування MUFG Coin в 2019 році з 100 000 користувачів, в надії, що вони будуть використовувати токен через торгові точки, для покупки всього від одягу до їжі.

На початку 2016 року Asahi Shimbun, японська щоденна газета, писала про те, як MUFG пов’язав пробну версію з ітерацією MUFG Coin і смартфона. «Монета MUFG використовує нові технології, які знаходяться в мережі з декількох невеликих комп’ютерів», – повідомляється в звіті компанії. «Можна недорого створювати записи транзакцій, захищені від несанкціонованого доступу, на так званому блокчейні».

Користувачам MUFG Coin в 2019 році потрібно буде завантажити додаток, конвертувавши фіатні депозити. Передбачається, що токен призначений для паритету з японською ієною. Три роки тому, однією з підстав проекту було зменшення транзакційного тертя щодо грошових переказів, використовуючи варіацію на peer-to-peer платформах для зниження витрат.

Крипто апетит найбільшого банку в Японії, ймовірно, став наслідком участі кілька років тому в приватному консорціумі R3. Десятки міжнародних банків співпрацювали в той час, коли вивчали крипто-пов’язані рішення. Дійсно, близько десятка з цих банків перевірили розподілені реєстри з використанням Ethereum через Azure.

Краще, ніж Bitcoin?

Восени минулого року, президент MUFG Нобуюкі Хірано заявляв, що банк намагається «подолати проблеми з віртуальними валютами і створити дуже корисну валюту». Підтвердженням цього став контроль криптовалют з боку банку, і те, що всюдисущі валюти, такі як біткоін (BTC) стали в Японії законним платіжним засобом.

У різних звітах також стверджується, що MUFG намагається залучити до співпраці інші банки в своїх цифрових зусиллях. Якщо це станеться, MUFG Coin доведеться конкурувати з J-Coin, криптовалютою банку Mizuho для розгортання під час майбутніх Олімпійських ігор в Токіо (2020).

Mitsubishi United Financial of Japan Group (MUFG) може похвалитися активами в розмірі $ 2,5 трильйона. Вона також займає друге місце в світі як холдингова компанія і є найбільшою фінансовою групою в Японії. Зі свого боку, регулюючі органи, такі як Агентство фінансових послуг (FSA), ініціювали півдюжини мандатів, спрямованих на випуск альткоінів, захищаючи існуючий ринок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *