Sunday , 26 May 2019

Японський мегабанк Mizuho запускає власну цифрову валюту

Майже через два тижні після того, як JPMorgan представив свою власну криптовалюту, і майже через три роки після проведення випробувань японський фінансовий гігант Mizuho Financial Group оголосив дату запуску своєї цифрової валюти J-Coin.

Згідно Nikkei Asian Review, японський банк представить свою власну криптовалюту, відому як J-Coin, 1 березня. Вартість J-Coin буде прив’язана до ієни, при цьому одна монета буде коштувати одну ієну. Mizuho Financial Group має намір використовувати свою криптовалюту в основному для цифрових платежів і грошових переказів.

Японський банківський гігант співпрацює з іншими місцевими фінансовими установами, яких налічується близько 60. У сукупності 60 фінансових установ можуть похвалитися 56 мільйонами облікових записів користувачів, кожен з яких матиме цифрові гаманці для розміщення J-Coin.

J-Coin краще ніж кредитні карти

Для здійснення платежів за допомогою програми J-Coin Pay все, що потрібно від користувачів, – це сканувати QR-код при оформленні замовлення. На відміну від кредитних карт, реєстрація на послуги J-Coin Pay не вимагає перевірки. J-Coin Pay не матиме вікових обмежень і буде доступний для неповнолітніх.

Mizuho Financial Group поставила задачу зареєструвати понад 6,5 мільйонів користувачів в найближчі пару років. Японський банк також прагне охопити як мінімум 300 000 торгових точок.

Цифрова валюта була вперше протестована в грудні 2016 року банківським гігантом в партнерстві з IBM Japan.

У той час основною метою було зниження витрат на грошові перекази. Це те, чого цифрова валюта досягла, оскільки користувачі зможуть безкоштовно переводити цифрову валюту з гаманця на банківський рахунок. Крім того, J-Coin Pay буде стягувати з приймаючих участь торгових точок більш низькі комісії за транзакції в порівнянні з кредитними картами.

Японія прагне до безготівкових платежів

За повідомленням The Japan Times, запуск J-Coin Pay на наступному тижні відбудеться на тлі планів Японії щодо збільшення безготівкових платежів. До 2025 року Японія поставила завдання забезпечити безготівковий розрахунок 40% всіх фінансових операцій.

Ще один японський банк, який працює над власною цифровий валютою – це Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG). Раніше в цьому місяці криптовалюта Mitsubishi була попередньо названа монетою MUFG і стало відомо, що вона також буде прив’язана до японської ієни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *