Sunday , 24 March 2019

Японські криптовалютні біржі наполягають на введенні ліміту на кредити при маржинальній торгівлі

Саморегульована організація, створена за участю криптовалютних обмінів в Японії, пропонує ввести ліміт на те, скільки інвестори зможуть запозичувати при маржинальній торгівлі.

Згідно зі звітом Jiji Press у вівторок, Японська асоціація віртуальної валютної біржі (JVCEA) запропонувала, щоб внутрішні торговельні платформи застосовували обмеження, при якому інвестори можуть зайняти до чотирьох разів більше свого депозиту.

JVCEA заявила, що пропонований план спрямований на захист вітчизняних інвесторів, оскільки в даний час немає ринкових правил, що регулюють верхню межу кредиту, який криптовалютні інвестори можуть брати при маржинальній торгівлі.

Згідно зі статистичними даними, опублікованими японським регулятором Агентством з фінансових послуг (FSA) в квітні, в 2017 році близько 142 000 криптовалютних трейдерів зосередилися на деривативах, в тому числі невелика частина з 3 мільйонів трейдерів в Японії.

Однак більше 80% всього обсягу торгівлі криптовалютами в країні в 2017 році припадало на торгівлю деривативами, який в минулому році склав $ 543 млрд. І більше 90 відсотків цього було від маржинальних трейдерів.

Сформована японськими криптообмінами, у відповідь на злом платформи Coincheck на початку цього року, JVCEA прагне нав’язати правила саморегулювання, щоб створити здоровий ринок криптовалютної торгівлі. В даний час планується представити цю пропозицію в FSA, щоб отримати схвалення регулюючого органу для більш широкого впровадження.

Проте, асоціація вказала, що нове правило може привести до виходу криптовалютних інвесторів з бірж. Таким чином, вона спрямована на поступове введення заходів і дозволить обмінам самостійно встановлювати власні ліміти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *