Thursday , 21 February 2019

Японія введе нові правила для кріптобірж для запобігання зломів

Japan FSA ICO

Японські регулятори оголосили суворіші правила для обмінників криптовалют в спробі запобігти ще один злом, як той, який стався з Coincheck в січні, згідно Nikkei Asian Review.

Агентство з фінансових послуг країни розраховує почати використовувати нову, більш сувору базу для зареєстрованих кріптообмінів цього літа, і ті, хто не виконає їх – припинять роботу. Як нові, так і існуючі компанії будуть зобов’язані відповідати новим стандартам.

Новий фокус

Уряд Японії переключилася на посилення заходів захисту споживачів після того, як визнав криптовалюти як форму оплати. У квітні агентство з фінансових послуг вже заявляло, що необхідні нові процеси для реєстрації обмінників.

Обмінники тепер зіткнуться з більш жорсткими стандартами з управління, в тому числі правилом не збереження валюти на комп’ютерах, підключених до Інтернету, і наявністю численних паролів для валютних стандартів.

Обмінник також тепер повинен буде більше працювати над запобіганням відмивання грошей, підтверджуючи ідентифікацію клієнта для великих транзакцій. Щоб активи клієнтів були відокремлені від біржових активів, біржам доведеться відстежувати залишки на рахунках клієнтів кілька разів на день для фіксування ознак витоку. Для обмінників також буде потрібен статут, що дозволяє їх співробітникам використовувати кошти клієнтів.

Також будуть введені нові правила щодо типів криптовалют, використовуваних на зареєстрованих біржах. Зазвичай біржам забороняється надавати високу ступінь анонімності, яка дозволила б відмивати гроші.

Також будуть потрібні більш суворі внутрішні правила, включаючи заходи по відділенню керівництва від акціонерів. Роль розробки системи повинна бути відокремлена від функцій управління активами, щоб співробітники не могли маніпулювати системою для особистої вигоди.

Двоетапний процес

Оператори будуть представляти документи FSA. Після розгляду цих документів, інспектори агентств відвідають біржі для вивчення їх операцій і перевірки кількості співробітників.

Не маючи достатнього досвіду в кріптовалютному обміні, агентство «намацує шлях через темряву, настільки ретельно ми повинні перевіряти ці різні аспекти», – сказало анонімне джерело агентства. Нова система дозволить агентству провести детальну оцінку і заздалегідь визначити ризики.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *