Wednesday , 19 September 2018

Японія розглядає запуск J-Coin

Як стало відомо, банки Японії розглядають можливість створення цифрової валюти J-Coin, призначеної для усунення готівки в якості варіанту оплати. Крім того, стаття, що повідомляє новини, вказує на те, що монета планується зі схвалення фінансових регуляторів до Олімпійських ігор 2020 року в Токіо і призначена для оптимізації фінансової системи.

Нещодавно Японія знову стала найбільшим ринком обміну Біткоін з 50,75% часткою світового біржового Біткоін ринку.

Але Японія в даний час функціонує, як  економіка, яка на 70% складається з готівки – показник, який набагато перевищує більшість розвинених країн, де цифрові транзакції зайняли місце готівки. Ці операції з готівкою створюють набагато більшу вартість в фінансовому світі, ніж цифрові транзакції.

J-Coin або Yen?

J-Coin покликана працювати в тандемі з іеною, а не заміняти її. Монета буде обмінюватися по співвідношенню «один до одного». Послуга для монети буде пропонуватися вільно, але транзакції будуть відслідковуватися, що набагато складніше в суспільстві з готівкою.

Ймовірно, монета буде випущена в найближчі роки, хоча інфраструктура системи ще не ясна. Вона може бути заснована на технології Blockchain, але специфіка ще не визначена. Недавні повідомлення Банку Японії свідчать про те, що він не розглядає технологію Blockchain «досить зрілою» для обробки транзакцій.

Пропозиція урядової криптовалюти узгоджується з ідеєю про те, що уряди в усьому світі прагнуть запустити свої власні криптовалюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *