Monday , 27 May 2019

Японія хоче відмовитися від своєї прогресивної криптовалютної ставки податку

Міністр фінансів Японії обговорив можливість зміни поточної політики зростання капіталу в країні, при якій криптовалютні інвестори стикаються з податками від 15 до 55 відсотків.

Таро Асо, міністр фінансів Японії, був присутній на засіданні комітету з бюджетних питань Верхньої палати в понеділок, коли сенатор поставив питання про зміну існуючої політики оподаткування прибутку від інвестицій в криптовалюти.

Зокрема, сенатор запропонував розглядати криптовалютний прибуток як «окреме деклароване оподаткування», а не відповідно до нинішньої класифікації як «різні надходження», повідомляє Reuters.

У той час, як Асо не заперечував проти цієї зміни, він висловив сумніви в розумінні суспільством такого руху, торкнувшись «податкової справедливості» і «точки зору міжнародного характеру невизначеності щодо віртуальної валюти».

Національний податковий орган Японії в даний час стягує від 15 відсотків до приголомшуючих 55 відсотків податків для криптовалютних інвесторів. Особи з річним доходом понад 40 млн. ієн ($ 365 000) обкладаються найвищим податком. У той час, як Японія не самотня в тому, щоб вводити податки на приріст капіталу серед основних економік, ці підвищені темпи привели до того, що деякі інвестори перейшли в такі юрисдикції, як Сінгапур, для податкових пільг.

Раніше Aсo критикував сектор криптовалют після злому криптовалютного обміну Coincheck в розмірі $ 530 млн. і закликав фінансовий регулятор країни посилити контроль за біржами. В знак отримання цього мандату японський регулятор випустив ордери на поліпшення бізнесу шести ліцензованих бірж, вимагаючи, щоб вони поліпшили і оновили свої системи управління.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *