Sunday , 26 May 2019

Європейська біржа на базі Nasdaq додає токенізірованi ETF

Відповідно до прес-релізу, опублікованого 6 березня, естонська цифрова торгова платформа DX.Exchange додала токенізованi біржові фонди (ETF) в свої послуги.

Цей крок включає в себе токенізацію популярних ETF, таких як SPY, який представляє S & P 500, і QQQ, який підтримує Nasdaq Composite в співвідношенні 1: 1. UWT (сира нафта) і UDOW входять в число інших ETF, пропонованих на платформі. ETF тепер можуть бути куплені як для криптовалют, так і для фіатних валют як в години торгівлі, так і в неробочий час.

Відповідно до прес-релізу, введення токенов в ETF на DX.Exchange відповідає як останнім рекомендаціям Європейського органу з цінних паперів і ринків, так і Директивi ЄС по ринках фінансових інструментів.

Головний операційний директор DX.Exchange Амедео Москато заявив, що, на його думку, останній крок компанії, відкриває світ популярних фінансових активів для власників криптовалют. Його заява свідчить:

«На сьогоднішній день криптовалюти на суму понад 130 мільярдів доларів США можна інвестувати в цифрові акції і ETF. Кріптоінвестори, які хотіли хеджувати частину свого кріптопортфеля, мали тільки стейблкоіни в доларах. Тепер вони можуть інвестувати в реальні активи на блокчейнi».

DX.Exchange заявляє, що додавання торгівлі ETF до платформи залучить інвесторів, які прагнуть отримати вигоду від більш дешевого місця проведення своїх операцій. Крім того, за повідомленнями, це рішення дозволить дрібним роздрібним інвесторам або інвесторам з країн, що розвиваються вийти на ринок.

DX.Exchange вперше з’явився як концепція в травні минулого року і був запущений в січні цього року. Компанія використовує протокол обміну фінансовою інформацією Nasdaq для доставки своїх продуктів.

Торги на естонській біржі в даний час доступні тільки для трейдерів в Європейському Союзі. Тим не менш, компанія планує зробити торгівлю доступною для клієнтів з США в 2019 році, згідно з повідомленням від її співзасновника і генерального директора на початку січня.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *