Thursday , 25 April 2019

Європейський блокчейн-стартап запускає торгівлю токенізованими цінними паперами

Білоруський блокчейн стартап Currency.com запустив торгівельну платформу для токенізованих цінних паперів.

У вівторок фірма оголосила, що платформа дозволить інвесторам безпосередньо торгувати і інвестувати в фінансові інструменти, використовуючи криптовалюти Bitcoin або Ethereum, без попереднього перетворення в фіат.

За її словами, на платформі спочатку буде розміщено більше 150 токенізованих цінних паперів, які відстежують базову ринкову ціну фінансових інструментів, таких як акції та товари, в той час як в майбутньому може бути доступно більше 10 000 аналогічних пропозицій.

Currency.com пояснив, що сервіс дозволяє інвесторам купувати токен, який буде відображати, скажімо, активність акцій Apple на фондовій біржі Nasdaq при «таких же економічних витратах і вигодах, як акції Apple».

«Currency.com використовує технологію Capital.com, дочірньої платформи, регульованої FCA [U.K. Financial Conduct Authority] і CySEC [Кіпрська комісія з цінних паперів і бірж], щоб запропонувати користувачам доступ до токенізованої версії контракту для обміну конкретної акції, товару або індексу », – сказали представники компанії.

Currency.com заявив, що платформа «повністю відповідає» Указу Президента Республіки Білорусь № 8 «Про розвиток цифрової економіки», який легалізує блокчейн бізнес, додавши, що вона дотримується принципів боротьби з відмиванням грошей (AML) і know-your-customer (KYC ), а також Загальних правил захисту даних (GDPR).

Очікується, що мобільні торгові додатки платформи, як iOS, так і Android, будуть доступні у вигляді бета-версій з лютого.

Це не перша платформа, яка дозволяє торгувати токенізованими цінними паперами. Раніше в цьому місяці естонський крипто-стартап DX.Exchange запустив торгівельну платформу, що дозволяє клієнтам купувати крипто-токени, які представляють акції різних технологічних фірм, зареєстрованих на Nasdaq. Клієнти DX.Exchange зможуть використовувати вибрані криптовалюти, а також звичайні валюти для покупки токенів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *