Saturday , 20 October 2018

Ізраїль працює над державною криптовалютою

Jerusalem Post повідомляє, що як міністерство фінансів Ізраїлю, так і центральний банк вивчає можливість випуску національної цифрової валюти під назвою «цифровий шекель». Регулюючі органи розглядають правові параметри випуску криптовалюти центральним банком протягом декількох місяців, в той час як влада може провести огляд ранньої правової бази тільки в січні 2018 року, згідно зі звітом.

Як повідомлялося вчора, фінансовий чиновник підтвердив, що цифрова валюта буде на основі блокчейн з наміром запровадити більш швидку і миттєву інфраструктуру платежів за поточною централізованою системою. У звіті Jerusalem Post подаються додаткові подробиці, в тому числі, те, що «цифровий шекель» буде доступний громадянам через смартфон, де буде записуватися кожна транзакція, і сама криптовалюта буде зберігатися в цифровому гаманці. Криптовалюта буде випускатися центральним банком і є цифровим еквівалентом шекеля фізичної валюти в вартісному вираженні.

Цифровий шекель буде peer-to-peer і не потребуватиме клірингової системи або централізованого органу для контролю транзакцій.

Випуск цифрової валюти на блокчейні, де всі транзакції фіксуються і незмінні, також «ускладнить ухилення від оподаткування», додав чиновник.

Поки план впровадження криптовалюти не має часових рамок. Крім того, Банку Ізраїлю буде потрібен дозвіл від національного законодавчого органу Ізраїлю, Кнесет, на випуск державної криптовалюти.

Події наступають через рік після того, як податковий орган Ізраїлю визнав біткоіни оподатковуваним активом, в той час як ізраїльський регулятор цінних паперів виклав «дружній» підхід до первинних пропозицій монет (ICO) – популярної нової форми збору коштів, заснованої на криптовалютах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *