Wednesday , 17 October 2018

Інвестор, мільярдер Новограц: Ethereum направляється до нових рекордних максимумів

«ETH виглядає готовим до переходу на нові максимуми. На горизонті багато хороших новин», – сказав Новограц, підкресливши новаторські розробки провідних стартапів, в тому числі ConsenSys.

  • Південна Корея бере на себе найбільший ринок Ethereum

За останні кілька тижнів щоденний обсяг продажів Ethereum значно зріс, головним чином, завдяки південнокорейському ринку. Після того, як в жовтні уряд Південної Кореї ввело загальнонаціональну заборону на розміщення ICO, ціна Ефіру і попит на Ethereum скоротилися в Південній Кореї на короткий період.

З тих пір південнокорейський біржовий ринок Ethereum відновився, на його частку припадає понад 33% світової частки ринку Ethereum, що дозволяє обігнати США і закріпитися в якості ведучого ринку Ethereum.

Всупереч прогнозам дуже шанованих аналітиків в кріптовалютному секторі, успішне виконання візантійської жорсткої вилки не призвело до різкого зростання цін, і ціна Ефіру щосили намагалася подолати позначку в 300 доларів.

Але ринок почав демонструвати оптимізм по відношенню до мережевої стабільності Ethereum після візантійської жорсткої вилки, і значний прогрес був досягнутий як за допомогою масштабуючих рішень на ланцюжку, так і поза мережею, таких як Plasma, Sharding і Casper. Віталік Бутерін, співзасновник Ethereum, розповів, що кілька інвесторів звернулися до нього з вопросм – чи має намір Фонд Ethereum робити ICO для Sharding і Casper.

«У мене просто була людина, яка запитує мене, чи буде для Sharding і Casper нові монети, і якщо це так, чи буде ICO. Це змушує мене плакати, – сказав Бутерін.

Як повідомляв CCN, Бутерін висловився проти проектів масштабування з відкритим вихідним кодом, що ведуть ICO, особливо тих, які не потребують конкретних криптовалют.

  • Чи буде вхід інституційних інвесторів в ринок біткоінів на благо ефіру?

Генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг раніше на цьому тижні заявив, що 10 мільярдів доларів в інституційних грошах чекають інвестицій в простір криптовалют, після запуску Coinbase Custody, платформи зберігання криптовалют для інституціональних і роздрібних інвесторів.

«За деякими оцінками, інституційні гроші в розмірі 10 млрд. дол. США чекають інвестицій в цифрову валюту сьогодні», – сказав Армстронг.

Більшість інституційних інвесторів планують інвестувати в біткоіни до кінця 2017 року, коли почнеться обмін ф’ючерсами на біткоіни CME. Наприклад, Man Group, хедж-фонд в розмірі $ 95 млрд, оголосила про свої остаточних плани інвестувати в біткоін.

Оскільки десятки мільярдів доларів в інституційних грошах перейдуть від традиційного фінансового сектора в біткоіни в майбутні тижні, Ether, як друга за величиною криптовалюта на ринку, виграє від збільшення інтересу інституційних інвесторів до кріптовалютного ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *