Sunday , 26 May 2019

Індикатор ціни біткоїну став бичачим вперше з початку 2018 року

Двотижнева гістограма конвергенції ковзної середньої (MACD) біткоїну вперше з початку лютого 2018 року стала позитивною, що свідчить про більш довгострокову зміну ведмежого тренда на бичачий.
Хоча MACD є запізнілим індикатором, історичні дані вказують на те, що попередній бичачий ринок почався після позитивного перетину індикатора.
У короткостроковій перспективі індикатори годинного графіка ВТС стали ведмежими, тому падіння до 5000 доларів можна буде побачити на наступний день або два, якщо буде пробита критична підтримка нижче 5200 доларів.
Ціни можуть все ще піднятися до недавніх максимумів вище $ 5400 якщо бики зможуть захистити цей рівень підтримки і підняти ціну вгору.
Широко відстежується індикатор цін на біткоїни (BTC) вперше за більш ніж рік став бичачим, сигналізуючи про довгострокове розвороті бика.

Гістограма збіжності ковзної середньої (MACD), яка використовується для визначення зміни тренда і сили тренда, перемістилася вище нуля на двотижневому графіку (15 днів) вперше з лютого 2018 року.

З позитивним поворотом, двотижневий MACD є останнім доповненням до списку індикаторів, що викликає довгостроковий бичачий розворот.

Однак досвідчені трейдери можуть вказати, що MACD є запізнілим індикатором. Зрештою, технічний інструмент досягається шляхом побудови відмінностей між лінією MACD і сигнальною лінією, які засновані на зворотних ковзають середніх.

Тому індикатор має тенденцію відставати від ціни і має обмежені можливості прогнозування. Крім того, чим довше тимчасові рамки, тим більше затримка. В результаті багато хто вважає бичачий поворот результатом недавнього цінового ралі, а не попереднім попередженням про подальше зростання.

 

На двотижневому графіку (зліва) гістограма MACD вперше за 14 місяців позитивна після того, як намітила бичачу дивергенцію або більш високий мінімум в листопаді.

Що стосується наступних 24 годин, криптовалюта може знизитися до 5000 доларів, якщо буде пробита ключова підтримка трохи нижче 5200 доларів, що підтверджують ведмежі індикатори на короткострокових графіках.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *