Sunday , 24 June 2018

Індустрія маріхуани використає систему на IOTA

Існує багатомільйонна індустрія, яка значною мірою намагається зарекомендувати себе на ринку Сполучених Штатів.

Не маючі довіри підприємства, які часто сприймаються як спроба витягти вигоду з тенденції зростаючого ринку і просто забирати у людей гроші, труднощі серед середньої людини відокремити законне від незаконного, все це ставить під сумнів спроби підприємців діяти в цій сфері. Хота цій опис може бути застосований безпосередньо до ринку криптовалют, це фактично опис поточного стану бізнесу каннабісу. До цих пор, поки генеральний директор Paragon Coin Джессіка Верстиг досягне успіху в своєму останньому проекті.

Бой за легітимність

Поки кріптовалютний ринок неухильно зростає, індустрія канабісу проявила настільки ж вражаючий розвиток в Сполучених Штатах завдяки кільком штатам, які прийняли законодавство, що легалізує використання марихуани (перш за все в медичних цілях), а також визнання ефектів поліпшення здоров’я і самопочуття завдяки продуктам на основі канабісу. Це, в поєднанні зі зростаючою підтримкою з боку медичної спільноти, допомогло промисловості канабісу перерости в багатомільярдний ринок.

Однак юридичні ускладнення і негативні асоціації ставлять під загрозу появу нових підприємств і серйозне сприйняття фахівців, лікарів в цій сфері.

Джессіка Верстіг так коментує це явище:

«Доктора, які вивчають вплив канабісу, роблять реальну роботу і дуже прикро, що люди дивляться на них зверху вниз».

Верстіг і команда в Paragon Coin будують екосистему на блокчейні для підтримки інфраструктури, це індустрія канабісу відчайдушно потребує для поновлення свого іміджу після десятиліть негативного висвітлення в пресі і реабілітації з боку федеральних регулюючих органів, в значній мірі мотивованих зовнішнім тиском з боку галузей промисловості, яким було б невигідно широке використання продуктів на основі конопель, таких як виробництво паперу та текстилю.

Blockchain може врятувати промисловість

Джессіка прихильник криптовалют і ветеран індустрії канабісу. Вона працює над тим, щоб рівень прозорості та точності в області вивчення марихуани завжди був на висоті. Джессіка почала будувати блокчейн для спільного використання з іншим підприємством AuBox, що дозволило б їй з абсолютною впевненістю перевірити результати лабораторних досліджень і хімічні властивості її продуктів.

Це, в свою чергу, дає її клієнтам впевненість у своїх покупках.

«Давайте зробимо собі блокчейн і перевіримо наших постачальників в лабораторії, нам потрібно буде помістити інформацію в систему і можна буде перевірити дані», – розповідає Джесіка про появу цієї ідеї, додавши: «Ми зрозуміли, що це працює, і що ми могли б дозволити всім використовувати його [blockchain, прим. ред.]».

Одна з найбільших галузей розвитку в індустрії канабісу представлена ​​у вигляді диспансерів, торгових точок, де власники карток для лікарської марихуани можуть купувати продукти, які їм необхідні для лікування болю, безсоння, занепокоєння або інших медичних показань. Ці диспансери в пошуку своїх продуктів часто змушені мати справу з потенційно ненадійними дистриб’юторами, оскільки галузь залишається в значній мірі нерегульованою.

Як пояснила Верстіг, «перевірка результатів лабораторних досліджень – величезна частина індустрії. Блокчейн дозволяє клієнтам і пацієнтам просто сканувати QR-код і бачити результати. Це гарантує, що люди отримують те, що хочуть, і те, що рекомендують їх лікарі ».

План Paragon

З їх майбутнім crowdfunding у вересні Paragon прагне зібрати кошти, щоб побудувати перше з багатьох запланованих коворкінгів, призначених для підтримки нових, зростаючих підприємств в індустрії канабісу. Верстіг розповіла про труднощі, з якими стикаються підприємці, намагаючись затвердитися в якості законних, причому багато хто з них не забезпечені офісними приміщеннями.

Стартапи в просторі Paragon матимуть доступ до інших фахівців в індустрії канабісу, а також до платформи Blockchain від Paragon, щоб допомогти підвищити легітимність їх продуктів, що є значним кроком на шляху до розвитку індустрії. Підприємства будуть орендувати приміщення з використанням Paragon Coin (PRG) і можуть навіть використовувати маркери для здійснення покупок в своєму місцевому кафе.

«Дуже важливо, щоб люди отримували від цього реальні речі», – сказала Джессіка про використання Paragon Coin, «так вони зможуть переконатися, що це не віртуальна підробка, а реальна річ».

Звертаючись до Tangle

Спочатку задуманий блокчейн Джесіки був побудований на Ефіріуме. Однак, оскільки вона і команда вивчали можливості і проблеми, пов’язані з управлінням таким великим складним ланцюжком поставок, стало очевидно, що потрібно інше рішення. Після вивчення NEM і NXT Джессіка змогла зв’язатися з засновником IOTA Девідом Сонебо. Відповідаючи на питання про співпрацю, Джессіка сказала:

«Девід такий розумний хлопець, і IOTA вже працювала над відстеженням сільського господарства і підключенням до компаній в Колорадо»,

тому вони знайшли партнерську можливість природним чином.

Головний технічний директор Вадим Курилович назвав потужні функції і інтуїтивно зрозумілі елементи дизайну Tangle IOTA в якості основної причини, чому мережа була привабливим вибором для Paragon. У міру наближення запуску Paragon Coin Джессіка і її команда проводять багато часу в соціальних мережах і їх різних каналах спільноти, таких як Slack, щоб відповідати на питання і доводити законність свого проекту. В кінцевому рахунку Джессіка хоче, щоб люди знали:

«Ми вирішуємо реальні проблеми з використанням реальних технологій. Це справжня річ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *