Sunday , 16 June 2019

Іноземні інвестори зацікавлені в кримському блокчейн-кластері

Іноземні інвестори зацікавлені в кримському блокчейн-кластері, повідомив місцевий чиновник Георгій Мурадов 2 січня найбільшому російському інформаційному агентству РІА Новини.

Мурадов, який є постійним представником Республіки Крим при президенті Російської Федерації, повідомив, що проект в основному представляє інтерес для китайських інвесторів, оскільки в країні знаходиться багато крипто-стартапів.

Влада санкціонованого півострова плануює створити криптовалютний фонд і обмін криптовалют, як тільки уряд Росії надасть відповідне криптовалютне регулювання, продовжив Мурадов.

Чиновник вважає, що ці ініціативи будуть сприяти реалізації кількох інвестиційних програм в Криму, а криптовалюти можуть допомогти мінімізувати використання долара і уникнути поточних банківських обмежень.

Ідея створення криптоінвестиційного фонду в Криму, який контролюється російським урядом з 2014 року, вперше виникла в квітні 2018 року. Тоді влада почала шукати способи обійти санкції, використовуючи децентралізовані валюти в усіх відношеннях з партнерами та інвесторами.

У листопаді 2018 року плани були підтверджені ще раз, і Мурадов уточнив, що на півострові необхідно створити блокчейн-кластер.

У тому ж місяці президент Кримської республіканської асоціації блокчейн інвестиційних технологій Роман Кулаченко заявив, що на Кримському півострові може бути відкритий новий міжнародний освітній центр по роботі з блокчейн-технологіями з метою обходу санкцій.

Росія щосили намагалася прийняти законопроект про криптовалютне регулювання протягом 2018 року. Однак в грудні проект був відсунутий до стадії першого читання для істотних змін – хоча віце-прем’єр Росії заперечував їх необхідність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *