Monday , 22 April 2019

Іспанія стверджує закон, що вимагає від громадян розкривати всі кріптозбереження

Міністерство фінансів Іспанії закрило юридичну лазівку, що дозволяла власникам біткоінiв і інших криптовалют не декларувати свої активи. Розповідаючи про проект закону про боротьбу з шахрайством, міністр фінансів Марія Хесус Монтеро пояснила, що новий закон буде вимагати проходити «ідентифікацію власників і їх балансів в віртуальних валютах».

В іспанській щоденній газеті ABC.es повідомляється, що Монтеро також заявила, що всі іспанці з офшорними валютними холдингами в фіатi або криптовалютах повинні вказати ці холдинги у щорічній декларації Іспанії Agencia Tributaria.

Нові заходи з оподаткування в Іспанії, що впливають на власників криптовалют

Законопроект покликаний привернути ще 850 мільйонів євро у вигляді податкових надходжень в той час, коли Іспанія гостро потребує додаткових державних доходiв для фінансування інвестицій і витрат на соціальне забезпечення в країні з 33,8 відсотками безробіття серед молоді.

Щоб збільшити доходи, уряд Іспанії ввiв законопроект про стягнення 0,2-процентного податку на покупку акцій вартістю понад мільярд євро. Чи буде це мати будь-який вплив на інвестиції в криптовалюти, поки залишається неясним, оскільки в прес-час не надходило жодної додаткової інформації.

Положення «податку Тобіна» в законопроекті також говорить, що внутрішньоденні транзакції будуть обкладатися податком, а це означає, що покупка і продаж декількох активів в одній сесії буде обкладатися податком тільки на підставі їх позиції на початку торгів і закриття, незалежно від кількості торгів, які відбувалися протягом аналізованого періоду.

About Golaya Alexa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *